Ağaç Askılar

Ağaç askılar ile monotonluğu kırarak harika dekorasyon fikirleri elde etmek mümkün. Özellikle antre gibi giriş alanlarında günlük ihtiyaçlara cevap vermesini sağlayan askı çözümlerinde ağaç askılar kullanabilirsiniz.

Ağaç askılar kullanarak hem şık bir antre dekorasyonu kurgulayabilir hem de günlük ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek depolama alanları yaratabilirsiniz. Kapı girişlerinde konumlandırdığımız askılar, günlük koşuşturmalar içinde fular, mont, yağmurluk gibi ihtiyaçlarımıza çözüm sağlar. Evden hızlıca çıkmamızı kolaylaştıran kapı girişindeki askıları pek çok tasarımla bulmak mümkün. Ancak özellikle son yıllarda oldukça trend olan ağaç askılar, ev dekorasyon fikirleri açısından da harika bir fikir.

Antrenizde bir portmanto için yeterli alanınız olmayabilir. Kimi antrelerde gündelik ihtiyaçları depolalayabileceğimiz alanlar sınırlı olabiliyor. Portmanto olmayan antrelerde genellikle duvar askıları tercih ediliyor. Duvar askıları konusunda da pek çok tasarım bulunuyor ancak farklı dekorasyon fikirleri de her zaman karşımızda bir seçenek. Duvar askıları kullanmak yerine daha şık ve eğlenceli bir çözüm arıyorsanız ağaç askılar tam size göre. Son yıllarda tasarımcıların pek çok ağaç görünümündeki askı ürünleri bulunuyor. Ahşap ya da plastik malzemelerden farklı renk ve desenlerde ağaç askılar bulmak mümkün. Klasik ağaç görünümündeki tasarımların yanı sıra son derece modern tasarımlar da dekorasyon tutkunları için özenle sunuluyor.

Kendi tasarımını kendin yap

Ağaç askıları satın almak yerine kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için doğa oldukça zengin… Çıkacağınız bir yürüyüşte, evinizin girişi için uygun olan kuru gövde ve dallar da bularak askınızı hayata geçirebilirsiniz. Ayağını ahşap malzemelerden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kuru ağaç gövdesini büyük hacimli bir saksıya yerleştirmek de iyi ve eğlenceli bir fikir. Kuru ağaç gövdesini doğal görünümünde kullanabilir, zımparalayarak boyayabilir ya da cilalayabilirsiniz. Böylelikle hem ihtiyaçlarınıza bir çözüm bulmuş hem de farklı ve eğlenceli bir tasarıma sahip olmuş olursunuz.

Dekorasyon fikirleri konusunda eğlenceli ve farklı dokunuşlar arayanlara, birbirinden muhteşem ve çarpıcı ‘ağaç askılar’dan pek çok örnek sunuyoruz.

agac-askilar-1

agac-askilar-2

agac-askilar-3

agac-askilar-4

agac-askilar-5

agac-askilar-6

agac-askilar-7

agac-askilar-8

agac-askilar-9

agac-askilar-10

agac-askilar-11

agac-askilar-12

 

agac-askilar-13

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here