Anında Enerji için Geometrik Kilimler

Anında enerji için geometrik kilimler kullanabilirsiniz. Odanızın biraz harekete ihtiyacı varsa, harika dekorasyon fikirleri sunuyoruz. Mekanınızda geometrik desenli kilim ya da halı kullanarak enerjiyi artırabilirsiniz.

Anında enerji için geometrik kilimler kullanarak odanızın hareketini artırabilirsiniz. Mobilya ve renk seçimlerinizi sadelikten yana kullandıysanız, mekanınızın biraz harekete ihtiyacı olabilir. İşte size önerimiz: Anında enerji için geometrik kilimler kullanmayı deneyin.

Geometrik desenler mekana hareket getirir. Özellikle baskın renkler kullanmadıysanız ve mobilyalarınız yalın çizgilere sahipse, odanıza hareket getirmenin en basit yolu, geometrik desenli kilim ya da halılardan geçiyor. Zikzak, petek, balık sırtı gibi desenlerin yanı sıra oryantal geometrik desenleri de kullanabilirsiniz.

Salon dekorasyon fikirleri konusunda geometrik kilimler ilham kaynağı. Sade ve yalın salonunuzu, örneğin parlak kırmızı rengin hakim olduğu geometrik desenli bir kilim ile harekete geçirebilirsiniz. Böylelikle salonunuzu sıradanlıktan kurtararak daha hareketli ve eğlenceli bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Mutfaklarda da geometrik desenli kilimlerle harikalar yaratabilirsiniz. Örneğin beyaz bir mutfakta, modern geometrik desenlere sahip bir kilim ya da daha oryantal desenlere sahip kilimlerle bir renk şöleni kurgulayabilirsiniz.

Çocuk odalarında eğlence ve hareketi artırmak için geometrik kilimlerden yardım alın. Çocuk odalarının hakim olduğu renge uygun geometrik desenler, odaya hem eğlence hem de hareket getirecektir. Üçgen,  ya da zikzak desenler, çocuk odaları dekorasyon fikirleri ile muhteşem mekanlara dönüşebilir.

Anında enerji için geometrik kilimler ile ister modern ister klasik pek çok tarz ev dekorasyonu için son derece şık sonuçlara ulaşmak mümkün. Salondan mutfağa, antreden yatak odasına, çalışma odasından çocuk odasına dek geometrik desenli kilimleri, dekorasyon fikirleri ile kullanabilirsiniz. İşte size birbirinden şık, Anında enerji için geometrik kilimler ile yapılan dekorasyon örneklerine mutlaka göz atmanızı öneririz. Hareket getirmek istediğiniz yaşam alanlarınızda size ilham kaynağı olacak.

geometrikkilimler1

geometrikkilimler2

geometrikkilimler3

geometrikkilimler4

geometrikkilimler5

geometrikkilimler6

geometrikkilimler7

geometrikkilimler8

geometrikkilimler9

geometrikkilimler10

geometrikkilimler11

geometrikkilimler12

geometrikkilimler13

geometrikkilimler14

geometrikkilimler15

geometrikkilimler16

geometrikkilimler17

geometrikkilimler18

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here