Banyolara 20 Renk Kombinasyonu

Banyolara 20 renk kombinasyonu hazırladık sizin için. Banyo dekorasyonu için kolları sıvamadan düşünülmesi gereken pek çok konu var. Bunlardan belki de ilki, seçilen renkler… İşte karşınızda banyolara 20 renk kombinasyonu…

Banyolara 20 renk kombinasyonu dekorasyon fikirleri veriyor. Banyoyu yenileme çalışmaları içinde yapılması gereken onlarca iş vardır. Vitrifiye, armatür, karo seçimi… Ama tüm bu işlere başlamadan önce banyonuzun ne renk olacağına karar vermelisiniz. Kapısını araladığınızda banyo ne renk olmalı? Bu sorunun cevabını ararken işinizi kolaylaştıracak renk kombinasyonları hazırladık. İşte karşınızda banyolara 20 renk kombinasyonu…

Mor – Pembe

Mor ve pembeyi kullanarak şık bir banyo tasarlayabilirsiniz. Mor ve pembe, birbirine olan uyumuyla banyonuza neşe ve mutluluk hissi getirecektir. Mor ve pembe renkler arasında geçişler yaratabilir, romantik bir banyo dekorasyonu kurgulayabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu1

Krem – Altın

Krem ve altın renklerini bir arada kullanarak son derece yalın ama şık banyolar kurgulamak elinizde. Krem ve altın renkler, lüks bir banyo izlenimi verirken aynı zamanda huzurlu bir banyoya sahip olmanızı sağlayacaktır.

banyolaricin20renkkombinasyonu2

Kırmızı –  Siyah – Beyaz

Üç güçlü renk, kırmızı – beyaz ve siyahı banyonuzda kullanabilirsiniz. Özellikle modern bir banyo hayal ediyorsanız, bu üç renk ile istediğiniz sonuca kavuşmanız mümkün. Kırmızı rengin yoğunluğunu dilediğiniz gibi azaltabilir ya da artırabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu3

Çimen Yeşili – Beyaz

Banyonuzun doğal ve sıcak bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız,  çimen rengi “Banyolara 20 Renk Kombinasyonu” içinde tam size göre. Çimen rengini beyaz ile kombinleyerek yalın ve doğal bir banyo tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda çimen yeşili ve beyaz renklerle ahşap banyo dolapları da uyum sağlayacaktır.

banyolaricin20renkkombinasyonu4

Mor – Beyaz

Mor, ihtişam ve lüksün rengi olarak tanımlanır. Lüks duygusunu banyoya taşımak isterseniz, mor ve beyazın uyumunu banyoda yakalayabilirsiniz. Özellikle duvarlarda mor renk ile farklı ve şık banyo dekorasyonu yapabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu5

Siyah – Beyaz

Siyah ve beyaz ile çok net ve şık bir banyo dekore edebilirsiniz. Siyahın ve beyazın dayanılmaz cazibesi, banyonuzda hem modern hem de güçlü bir his yaratacaktır. “Banyolara 20 Renk Kombinasyonu” içinde siyah ve beyaz banyo dekorasyonu için çarpıcı aydınlatma unsurlarına yer vererek çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu6

Gri – Beyaz

“Banyolara 20 Renk Kombinasyonu” arasında gri ve beyaz renk de bulunuyor. Gri ve beyaz renkleri kullanarak banyonuzda yalın ve temiz bir görüntü yakalayabilirsiniz. Griyi duvarlarda ya da dolaplarda kullanabilir, beyaz renk ile eşleştirebilirsiniz. Grinin tonlarıyla degrade geçişler sağlayacağınız gibi beyaz ile zorlanmadan kombinasyon yapabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu7

Lavanta – Gümüş

Lavantanın rahatlatıcılığı ve gümüşün sofistikeliğini banyonuza getirmeye ne dersiniz? Lavanta ve gümüş rengi bir arada kullanarak lüks bir banyoya sahip olabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu8

Pembe – Beyaz Gül

“Banyolara 20 Renk Kombinasyonu”nun en romantik seçeneği… Pembe ve beyaz gülün yumuşaklığını banyonuza taşıyabilirsiniz. Bu yumuşak renkler, banyonuzda ferah bir görüntü sağlayacaktır. Romantik bir banyo dekorasyonu için pembe ve beyaz gül renkleri harika bir fikir.

banyolaricin20renkkombinasyonu9

Çikolata – Karamel

Çikolata ve karamel renkleri, banyonuzda bir SPA etkisi yaratacaktır. Çikolata rengi zemin karoları, banyo dolapları kullanırken, duvarlarda karameli anımsatacak doğal taş ya da seramik karolara yer verebilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu10

Gri – Mavi

Gri ve mavinin tonlarını kullanarak rahatlatıcı bir banyo kurgulayabilirsiniz. Mavi ve grinin açık tonlarını kullanabileceğiniz gibi renkler arasında degrade geçişler yaratabilirsiniz. Aynı zamanda bu iki yumuşak renkle tasarlayacağınız banyoda pirinç ya da bronz çerçeveli bir ayna çarpıcı bir görüntü sağlayacaktır.

banyolaricin20renkkombinasyonu11

banyolaricin20renkkombinasyonu11a

Türkuaz – Pembe – Altın

“Banyolara 20 Renk Kombinasyonu” arasında farklı dekorasyon fikirleri arayanlara da seçenek var. Eğer sıradanlıktan hoşlanmıyorsanız, türkuaz, pembe ve altın rengini değerlendirebilirsiniz. Tüm renkleri aynı oranda kullanmadan modern ve sofistike bir banyo yaratmak elinizde. Örneğin türkuazı banyo dolaplarında kullanırken, pembe ve altın renklerine küçük ama güçlü bir şekilde yer verebilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu12

Pembe –  Siyah – Beyaz

İki güçlü ve net renk olan siyah ve beyaza pembe ekleyerek çarpıcı bir banyoya sahip olabilirsiniz. Pembe rengi daha küçük alanlarda kullanabileceğiniz gibi bu rengi sadece aksesuarlarda da kullanarak modern ve sofistike bir banyo yaratabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu13

Siyah – Antrasit

Seçiminiz, ultra modern banyolardan yanaysa siyah ve antrasit tam size göre. Günümüzde vitrifiye ve armatür seçeneklerinde de bolca örnek sunulan siyah ve antrasit, yalın, çarpıcı ve modern banyoların renkleri…

banyolaricin20renkkombinasyonu14
Turuncu – Nane Yeşili

Banyonuzda hareket, neşe ve eğlenceden yana bir görünüm istiyorsanız turuncu ve nane yeşilini kullanabilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler için turuncu ve nane yeşili, harika banyo dekorasyon fikirleri arasında…

banyolaricin20renkkombinasyonu15

Hardal Sarısı – Gri

Hardal sarısı ve gri renkleri bir arada kullanarak modern ve etkili bir sonuç alabilirsiniz. Gri ve tonlarını banyonuzun bütününde kullanarak, harda sarısına daha çarpıcı odak noktalarında yer verebilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu16

Türkuaz – Kahve

Suya en yakın renk olan türkuaz, banyolarda harika sonuçlar veriyor. Türkuaz rengi kahve tonlarıyla kullanabilirsiniz. Örneğin duvar seramiklerinde türkuaz, banyo dolaplarında kahve tonlarıyla uyum yakalayabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu17

Siyah -Beyaz – Altın

Lüks, sofistike ve çarpıcı bir banyo için siyah, beyaz ve altın renkleriyle harikalar yaratabilirsiniz. Siyah-beyaz duvar kağıtları, altın varaklı ayna çerçevesi ve aydınlatma unsurları ile muhteşem bir banyonun kapısını aralayabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu18

Beyaz – Gümüş

Beyaz ve gümüş renklerle yalın ama gösterişli bir banyo dekorasyonu yakalayabilirsiniz. Beyaz ve gümüş renkler banyolar için güzel bir renk iş birliği yaratacaktır.

banyolaricin20renkkombinasyonu19

Fuşya – Gri

Grinin tonlarını kullandığınız banyo dekorasyonunu hareketlendirmek için fuşya rengi değerlendirmeniz mümkün. Grinin sıradanlığını fuşya ile kırarak çarpıcı bir banyo kurgulayabilirsiniz.

banyolaricin20renkkombinasyonu20

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here