Başucu Lambalarına Akıllı Çözüm

Başucu lambalarına akıllı çözüm ile yatak odalarında hem konforlu hem de şık bir ambiyans yaratabilirsiniz. Uyumadan önce kitap ya da dergi okuyanlardansanız, asılı aydınlatma fikirlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Başucu lambalarına akıllı çözüm sayesinde okuma keyfinizi artırabilirsiniz. Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna’sı, İhsan Oktay Anar’ın Galîz Kahraman’ı, Orhan Pamuk’un Kafamda Bir Tuhaflık kitabı… Kimi zaman gün içindeki koşuşturmalardan kitap okumaya vakit kalmaz. Yatağa girerken yanımıza alırız kitaplarımızı. Uykusuz gecelerin en iyi dostudur kitaplar. Güzel bir uykuya geçerken okunan kitaplar için hemen yanı başımızdaki aydınlatmalar en büyük yardımcıdır. Başucumuzdaki aydınlatmaların tasarımları yatak odaları dekorasyon fikirlerine katkı sağlar.

Başucu lambaları genellikle yatakların hemen yanındaki komodinlerin üzerinde kullanılır. Ancak abajurlar komodinlerin üzerinde yeterli alan bırakmaz. Yatak odalarında kullandığınız abajurlar için yaratıcı fikirleri ile farklılık yaratabilirsiniz. Abajurlar yerine komodinlerin hemen üzerinde sarkıt lambalar kullanabilirsiniz. Böylelikle hem komodinlerin üzerinde aksesuarlar ve kitaplar için yeterli alan yaratmış olursunuz hem de yatak odanızın dekorasyonunda şık bir ambiyans yaratmış olursunuz. Yatak odanızın dekorasyonuna uygun olarak sarkıt okuma lambaları seçmeniz mümkün. Örneğin minik taşlı bir avize ile sofistike bir yatak odası kurgulayabilirsiniz. Modern sarkıt aydınlatma unsurlarını yatak odasında kullanarak modern yatak odanızın dekorasyonunu güçlendirebilirsiniz. Son derece basit bir şekilde uzun kabloları olan duyulu bir ampulü estetik bir şekilde kurgulayarak, kişilikli bir yatak odası dekore edebilirsiniz. Klasik, modern ya da vintage olmak üzere farklı konseptlerde kullanabileceğiniz başucu lambalarına akıllı çözüm sayesinde, dekorasyon fikirleri ile güçlü bir etki sağlamış olursunuz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise, sarkıt lambanın uzunluğu olmalı. Sarkıt okuma lambalarını asmadan önce mutlaka yatağa uzanıp ihtiyacınız olan ışığın ne kadar yükseklikte olacağına karar vermelisiniz. Sarkıt lambanın gözünüzü rahatsız etmeyecek uzunlukta olmalı. Başucu lambalarına akıllı çözüm ile komodinin üzerine dilediğiniz aksesuarlarla zenginleştirebilir, kitaplarınız için uygun bir alan yaratmış olursunuz.

Başucu lambalarına akıllı çözüm konusunda sarkıt lambaların yanı sıra aplikler kullanmanız da mümkün. Farklı tarzda aplikler, yatak odanızın ambiyansında harikalar yaratacaktır. Hem kitap okurken rahat etmiş olursunuz hem yatak odanızda ışık oyunları yapabilirsiniz. Aplikler, özellikle küçük yatak odaları için de son derece uygun. Bir komodin için yeterli alanınız yoksa, aplikler hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Başucu lambalarına akıllı çözüm yatak odalarında harika dekorasyon fikirleri yaratmamızı sağlıyor. Birbirinden şık başucu lambalarına akıllı çözüm ile pek çok örnek getiriyoruz karşınızda…

basuculambalari1

basuculambalari2

basuculambalari3

basuculambalari4

basuculambalari6

basuculambalari7

basuculambalari8

basuculambalari10

basuculambalari11

basuculambalari12

basuculambalari14

basuculambalari16

basuculambalari17

basuculambalari18

basuculambalari19

basuculambalari20

basuculambalari22

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here