Bebek Odası Dolap Fikirleri

Bebek odası dolap fikirleri ile düzenli ve kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Bebek odası dekorasyon fikirleri son derece önemli… Peki, dolaplar nasıl organize edilmeli?

Bebek odası dolap fikirleri getiriyoruz karşınıza. Bebek odasında bulunan gardıropların düzeni, hem pratik olmanızı sağlar hem de sizi yormaz. Bebeklerin ilk bir yıl içinde çok hızlı büyüdükleri göz önünde bulundurulursa, kıyafet ve aksesuar düzenlemelerinin de bir o kadar hızlı olması kaçınılmaz. 0-3, 3-6, 6-9, 9-12 ay beden kıyafetleri ve ayakkabıları iyi bir şekilde organize edildiğinde bebeğinizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilir, aynı zamanda yorulmamış olursunuz.

Bebekler doğduğunda akraba ve arkadaşlardan gelen kıyafetler farklı bedenlerden gelebilir. Bebeğiniz büyüdüğünde uygun kıyafetleri aramak yerine gardırop içine karton seperatörler ile bedenlere uygun kıyafetleri ayırabilirsiniz. Böylelikle biraz daha büyüyen bebeğiniz için kolaylıkla uygun beden kıyafetlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca farklı malzemelerden seçebileceğiniz kutular, bebeğinize küçük gelen kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için uygun olacaktır. Kutular bebek odalarının olmazsa olmazları… Küçülen kıyafetlerin yanı sıra kutuları oyuncaklar, aksesuarlar ve kitaplar için de kullanmak, ‘bebek odası dolap fikirleri’ arasında.

Bebek dolapları içinde olabildiğince organizatör kullanmanızı öneririz. Tüm ihtiyaçlara hızlıca ulaşmak için organizatörler işinize yarayacaktır. Örneğin dolap içlerinde kullanacağınız organizatörler ile bebek bezlerini, bebek bakım ürünlerini, çoraplarını ya da önlüklerini ayırarak düzenli bir hale getirebilirsiniz. Eğer fazladan depolama alanlarına ihtiyacınız varsa, dolap kapaklarının arkasını da değerlendirebilirsiniz. Gardırop kapaklarının arkasında kullanacağınız tel sepetler ya da cepli organizatörlerde, hızlı ulaşmanız gereken eşya ve bakım malzemelerine yer verebilirsiniz.

Bebek odası dolap fikirleri düzenden geçiyor

‘Bebek odası dolap fikirleri’nin en önemli maddesi, düzen… Düzeni sağlamak için seperatör, organizatör ya da kutular işinize görecektir. Ayrıca kutuların üzerine “verilecek kıyafetler”, “oyuncaklar”, “çoraplar” gibi etiketler yaparak hem eğlenceli hem de düzenli bir görünüm sağlayacaktır.

Minik ayakkabılar için de yer kaplamayan çözümler uygulayabilirsiniz. Örneğin ayakkabıları dolabın içinde dağınık görünmemesi ve çok fazla yer kaplamaması için minik askılarda asabilirsiniz. Askılara asacağınız ayakkabılar, kıyafet seçerken de size zaman kazandıracaktır.

Bebek odası dolap fikirleri ile düzenli ve şık çözümlerden örnekler getiriyoruz karşınıza. Bebek odası dekorasyon fikirleri için ilham alabileceğiniz, dolapları organize ederken işinize yarayabilecek örneklerden ilham alabilirsiniz.

bebekodasidolapfikirleri1

bebekodasidolapfikirleri2

bebekodasidolapfikirleri3

bebekodasidolapfikirleri4

bebekodasidolapfikirleri5

bebekodasidolapfikirleri6

bebekodasidolapfikirleri7

bebekodasidolapfikirleri8

bebekodasidolapfikirleri9

bebekodasidolapfikirleri10

bebekodasidolapfikirleri11

bebekodasidolapfikirleri12

bebekodasidolapfikirleri13

bebekodasidolapfikirleri14