Çalışma Masalı Ranza Fikirleri

Çalışma masalı ranza fikirleri ile hem alandan tasarruf edebilir hem de şık bir dekorasyona sahip çocuk odaları kurgulayabilirsiniz.

Çalışma masalı ranza fikirleri hem alandan tasarruf sağlıyor hem de son derece şık bir dekorasyonu beraberinde getiriyor. Özellikle küçük alanlar için son derece ideal olan çalışma masalı ranza fikirleri ile eşsiz bir çocuk odası tasarlayabilirsiniz.

Uyku, dinlenme ve çalışma alanını oldukça küçük bir alanda çözmeye ihtiyacınız varsa, çalışma masalı ranzalardan yararlanabilirsiniz. Günümüzde pek çok üretici farklı ihtiyaçlara yönelik tasarımlar sunuyor. Eğer ranzanın altını yatak yerine çalışma alanı olarak kurgulamak istiyorsanız, bunun için farklı örnekler bulunuyor.

calisma-masali-ranzalar16Çalışma masalı ranza fikirleri ararken dikkat etmeniz gereken konu, odanızın büyüklüğü… Ranza tasarımları ararken mutlaka odanızın ölçülerini yanınıza almayı unutmayın. Ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız. Ranzanın altında konumlandıracağınız çalışma alanını, çocuğunuzun konforunu öncelikli hale getirerek organize etmelisiniz. Çalışma masasının altında, ranzanın alt tarafını çevreleyen bölümleri depolama alanları olarak kullanabilirsiniz. Ancak çalışma masalı ranza seçerken ve kurgulayacağınız alanın özelliklerine dikkat etmelisiniz. Gün ışığının odada rahatlıkla dolaşması son derece önemli. Aydınlatma unsurları ile çalışma alanının doğru ve sağlıklı aydınlatıldığından emin olun. Ranzanın altında kurgulayacağınız çalışma alanının duvarlarını da dekorasyon fikirleri ile süsleyebilirsiniz. Eğer yeterli alan varsa, ince raflar da çalışma alanı için iyi bir çözüm olacaktır.

Çalışma masalı ranza fikirleri için hazır satılan mobilyaları seçebileceğiniz gibi, özel bir tasarım çalışma masalı ranza da yaptırmanız mümkün. Eğer farklı ranza modelleri arıyorsanız buradaki konumuz da ilginizi çekecektir. Hem alandan tasarruf sağlayabileceğiniz hem de son derece şık bir çocuk odası dekorasyonu yapabileceğiniz çalışma masalı ranza fikirleri sunuyoruz. İlham alabileceğiniz, alanınıza uygun modeller konusunda size fikir verecek modellere göz atabilirsiniz.

calisma-masali-ranzalar1

calisma-masali-ranzalar2

calisma-masali-ranzalar3

calisma-masali-ranzalar4

calisma-masali-ranzalar5

calisma-masali-ranzalar6

calisma-masali-ranzalar7

calisma-masali-ranzalar8

calisma-masali-ranzalar9

calisma-masali-ranzalar10

calisma-masali-ranzalar11

calisma-masali-ranzalar12

calisma-masali-ranzalar13

calisma-masali-ranzalar14

calisma-masali-ranzalar15

calisma-masali-ranzalar17

calisma-masali-ranzalar18

calisma-masali-ranzalar19

calisma-masali-ranzalar20

calisma-masali-ranzalar21

calisma-masali-ranzalar22

1 YORUM

  1. Ranzalar iyi fiyatları ve ölçüleri hakkında bilgi almak istiyorum altlarında masa vs olanlar hakkında mesela mor yatak örtülü beyaz cam önüne dayanmış altında 3 yönde masa ve aynası olan ne kadar

Comments are closed.