Çiçek Desenli Duvarlar

Çiçek desenli duvarlar, yaşam alanlarını eşsiz kılabilir. Büyük ya da küçük desenli çiçeklerle bezenmiş bir odada kendinizi harika hissedebilirsiniz!

Çiçek desenli duvarlar ile yatak odasından çocuk odasına, salondan mutfağa dek harikalar yaratabilirsiniz. Çiçek desenli duvarlar oluşturmak için duvar kağıtlarından ya da stencil ve baskılardan yardım alabilirsiniz. İster romantik ister eklektik isterseniz sofistike mekanlar kurgulayın, çiçek desenli duvarlar imdadınıza yetişecektir. Günümüzde duvar kağıtları konusunda oldukça geniş seçenekler bizi bekliyor. Büyük ya da küçük desenli çiçeklerle bezenmiş bir mekanı kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Yatak odalarında romantizmi çiçeklerle getirebilir, salonunuzda sofistike bir ambiyans için yine çiçek desenli duvarlar oluşturabilirsiniz.

cicek-desenli-10Çiçek desenli duvarlar oluştururken karmaşıklıktan uzak durmak istiyorsanız mobilya ve ev tekstillerinde tercihlerinizi sadelikten yana kullanmalısınız. Örneğin renkli çiçeklerle bezeli bir duvar kağıdı uygulayacağınız yaşam alanınızda beyaz ve sade mobilyalarla bütünleştirebilirsiniz. Böylelikle duvar kağıdınız ön plana çıkacaktır. Kanepenizin üzerine atacağınız birkaç renkli yastık yeterli olacaktır. Duvarınızda uyguladığınız çiçekleri, yapay ya da canlı çiçeklerle birlikte kullanmak harika bir fikir. Örneğin beyaz zambak desenli duvar kağıdı uyguladığınız yatak odanızda, bir vazonun içerisine yapay beyaz zambaklar yerleştirebilirsiniz.

Büyük çiçek desenleri ile odanızda derinlik de katabilirsiniz. Büyük çiçek desenleri, odanıza sanatsal bir hava katacaktır. Tüm odalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz çiçek desenlerini, sıkıcı koridorlarınızı canlandırmak için de uygulamanız mümkün.

Çiçek desenlerini mutlaka renkli kullanmak zorunda değilsiniz. Nötr renklerin uygulandığı çiçek desenli duvarlar da kurgulayabilirsiniz. İki rengin kullanıldığı çiçek desenli duvar kağıtları, duvar dekorasyon fikirleri ile harika bir uyum sağlayacaktır. Böylelikle zarif mekanlar da yaratmış olursunuz.

Duvar dekorasyon fikirleri açısından ilham verecek, en güzel “çiçek desenli duvarlar”ı sizin için seçtik, karşınıza getirdik.

cicek-desenli-1

cicek-desenli-2

cicek-desenli-3

cicek-desenli-4

cicek-desenli-5

cicek-desenli-6

cicek-desenli-7

cicek-desenli-8

cicek-desenli-9

cicek-desenli-11

cicek-desenli-12

cicek-desenli-13

cicek-desenli-14

cicek-desenli-15

cicek-desenli-16

cicek-desenli-17

cicek-desenli-18

cicek-desenli-19

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here