Çikolataya Batırılmış Yatak Odaları

Çikolataya batırılmış yatak odaları ile davetkar bir mekan kurgulayabilirsiniz. Her ne kadar kahverengi renginin muhafazakar bir havası olsa da bu renk ile çikolata kadar çekici, baştan çıkarıcı yatak odaları dekore etmek mümkün.

Çikolataya batırılmış yatak odaları yaratmak için kahverengi tonlarını açık ve yumuşak renkler kullanabilirsiniz. Modern, klasik, vintage ya da country tarzda bir dekorasyonda kullanabileceğiniz çikolata kokan bir yatak odası ile konforlu ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çikolata kahvesinin açıktan koyusuna dek kullanabilir, çarpıcı renklerle kombin yapabilirsiniz. Bitter, sütlü ya da beyaz çikolatadan esinlenerek dekore edeceğiniz yatak odaları için birbirinden yaratıcı dekorasyon fikirleri bulunuyor.

Kahverengi muhafazakar bir renk olarak görülse de akıllı uygulamalarla davetkar, zarif ve şık yatak odalarında bu rengi kullanabilirsiniz. Mobilyadan duvarlara, aksesuarlardan tekstillere, perdelere denk çikolatanın her tonunu uygulayabilirsiniz. Çikolataya batırılmış yatak odaları için çikolatanın lezzetinden esinlenin. Böylelikle çikolata kadar çekici, davetkar ve kışkırtıcı yatak odaları dekorasyonu yapabilirsiniz.

Çikolataya batırılmış yatak odaları kurgulamak için öncelikle odanızın karmaşadan uzak durmasına dikkat edin. Karmaşa, bu koyu renkle daha da yoğunlaşacaktır. Şık ve zarif bir yatak odası için sadelikten yana seçim yapmalısınız. Çikolata kahvesine uyum gösterecek ve aydınlık hissini verecek en uygun renkler, krem ve beyazdır. Krem ve beyaz ile çikolata kahvesinin karanlık hissini kırarak aydınlık mekanlar yaratabilirsiniz. Ayrıca üçüncü bir rengi çarpıcılık vermesi için detaylarda uygulayabilirsiniz. Örneğin vişne çürüğü bir abajur, türkuaz bir aksesuar, turuncu kırlentler, kırmızı bir berjer… Küçük aksesuarlarda kullanacağınız iddialı renkler yatak odanıza çarpıcı bir hava katacaktır.

Duvar renklerinde ekru, açık mavi, fıstık yeşili gibi renkleri seçebilirsiniz. Çikolataya batırılmış bir yatak odasının aydınlık hissini gözden kaçırmamanız gerekir. Mobilyalarınız kahverengi ise duvar, aksesuar ve tekstillerde daha açık renkleri kullanmalısınız. Ayrıca koyu kahverengi mobilyalarınızın daha şık görünmesi için de açık renk halılara yer vermelisiniz.

Çikolata renk tonlarından ve kakao çekirdeğinin muazzam doku ve formundan ilham alabilirsiniz. Çikolatanın davetkarlığı, kışkırtıcılığı ile harmanlanan bir yatak odası için pek çok örnek sunuyoruz size. İşte karşınızda çikolataya batırılmış yatak odaları…

cikolatayabatirilmisyatakodalari1

cikolatayabatirilmisyatakodalari2

cikolatayabatirilmisyatakodalari3

cikolatayabatirilmisyatakodalari4

cikolatayabatirilmisyatakodalari5

cikolatayabatirilmisyatakodalari6

cikolatayabatirilmisyatakodalari7

cikolatayabatirilmisyatakodalari8

cikolatayabatirilmisyatakodalari9

cikolatayabatirilmisyatakodalari10

cikolatayabatirilmisyatakodalari11

cikolatayabatirilmisyatakodalari12

cikolatayabatirilmisyatakodalari13

cikolatayabatirilmisyatakodalari14

cikolatayabatirilmisyatakodalari15

cikolatayabatirilmisyatakodalari16

cikolatayabatirilmisyatakodalari17

cikolatayabatirilmisyatakodalari18

cikolatayabatirilmisyatakodalari19

cikolatayabatirilmisyatakodalari20

cikolatayabatirilmisyatakodalari21

cikolatayabatirilmisyatakodalari22

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here