Çizgili Kilim ile 20 Dekorasyon

Çizgili kilim ile 20 dekorasyon fikri sunuyoruz size. Oldukça basit, uygun fiyatlı siyah-beyaz çizgili kilimler ile yapabileceğiniz dekorasyon fikirleri karşınızda.

Çizgili kilim ile 20 dekorasyon fikri konusunda ilham alabileceğiniz çok şık dekorasyon örnekleri bulunuyor. Oldukça basit, düşük maliyetli çizgili kilimler, hem odanıza enerji getirecek hem de çok şık duracaktır. Siyah-beyaz çizgili kilimler, dekorasyonun zamansız klasikleri arasında.

Mutfaktan yatak odasına, antreden çocuk odasına dek tüm odalarda rahatça kullanabileceğiniz siyah-beyaz çizgili kilimler, dilediğiniz renk paletini ve mobilyaları kullanma konusunda kolaylık sağlar. Çizgili kilimi tek bir parça halinde ya da birkaç tanesini bir araya getirerek kullanabilirsiniz.

Siyah-beyaz bir mekanda çizgili kilimleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kilimleri canlı renklerle kombin yaparak harika bir oda tasarlayabilirsiniz. Örneğin siyah ve beyazın hakim olduğu bir odada kullanacağınız çizgili kilimlerin etkisini, kanepenize yerleştireceğiniz turuncu yastıklarla artırabilirsiniz. Siyah beyaz çizgili kilimleri, yatak odalarında da kullanarak çarpıcı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Özellikle beyaz mobilyalarla oldukça yalın ve sade bir yatak odası elde edebilirsiniz. Siyah-beyaz çizgili kilimler, yatak odasında kullanacağınız canlı renkleri de ön plana getirecektir.

“Çizgili kilim ile 20 dekorasyon fikri”nden biri de çocuk odaları… Çocuk odalarında siyah beyaz çizgili kilimler hem eğlenceli hem de şık bir seçenek. Siyah-beyaz çizgili kilimler, aynı zamanda renkleri dengelemek için de iyi bir fikir; aksesuar ve tekstillerde kullanacağınız renkleri dengeleyecektir. Aynı zamanda bu klasik kilimlere, tekstil ya da aksesuarlarla da atıfta bulunabilirsiniz. Siyah-beyaz çizgili yastıklar, nevresim takımları, abajurlar, vazolar, sarkıt lambalar ya da küçük mumlar ile kilimleriniz harika duracaktır.

Ayrıca çizgili kilimlerin yanı sıra geometrik halılar ile de odanızın enerjisini artırmanız için buradaki konumuza göz atabilirsiniz.

Mutfaktan çalışma odasına, salondan yatak odasına, antreden çocuk odalarına dek rahatlıkla dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz çizgili kilimler ile ilgili 20 şık örneğe göz atmanızı tavsiye ederiz. Dekorasyon fikirleri konusunda size ilham verecek, çizgili kilim ile 20 dekorasyon fikri karşınızda…

cizgilikilimile20dekorasyonfikri1

cizgilikilimile20dekorasyonfikri2

cizgilikilimile20dekorasyonfikri3

cizgilikilimile20dekorasyonfikri4

cizgilikilimile20dekorasyonfikri5

cizgilikilimile20dekorasyonfikri6

cizgilikilimile20dekorasyonfikri7

cizgilikilimile20dekorasyonfikri8

cizgilikilimile20dekorasyonfikri9

cizgilikilimile20dekorasyonfikri10

cizgilikilimile20dekorasyonfikri11

cizgilikilimile20dekorasyonfikri12

cizgilikilimile20dekorasyonfikri13

cizgilikilimile20dekorasyonfikri14

cizgilikilimile20dekorasyonfikri15

cizgilikilimile20dekorasyonfikri16

cizgilikilimile20dekorasyonfikri17

cizgilikilimile20dekorasyonfikri18

cizgilikilimile20dekorasyonfikri19

cizgilikilimile20dekorasyonfikri20

 

1 YORUM

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here