Çocuklar için Banyo Modelleri

Çocuklar için banyo modelleri son derece renkli ve eğlenceli dekorasyon fikirleri sunuyor. Evinizde çocuğunuza özel bir banyo varsa, hem eğlenceli hem de konforlu bir banyo keyfi kurgulayabilirsiniz.

Çocuklar için banyo modelleri gün geçtikçe artıyor. Renkli, eğlenceli, konforlu ve kullanışlı bir çocuk banyosu için fikir arıyorsanız, size birkaç önerimiz var. Çocuklar için banyo modelleri arıyorsanız, öncelikle çocuğunuzun hızla büyüdüğünü ve zevklerinin de hızla değişeceğini unutmamalısınız. Bu nedenle banyo mobilyaları ve vitrifiye seçiminde renk kullanmaktan kaçının. Örneğin banyo mobilyaları ve vitrifiye seçiminizde beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Renklendirme ve süslemeleri, aksesuar, banyo tekstilleri ve duvar dekorasyonu gibi detaylarda kullanabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz büyüdükçe daha düşük bir bütçeyle banyosunda değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin duş perdesi, havlular ve duvar süslemelerinde renk ve eğlenceye yer verebilirsiniz. Duvarlarda çocuğunuzun favori renklerini stickerlar ile uygulayabilirsiniz. Parlak mavi, türkuaz, yeşil, turuncu ve sarı ile kombinleyerek keyifli ve eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Beyaz ile kombin yapabileceğiniz renk ya da renklere karar verdikten sonra tekstil ve aksesuar seçimi daha kolay olacaktır. Yumuşak havlular, canlı renklerde banyo paspasları kullanabilirsiniz. Havlu askılarını da eğlenceli figürlere sahip olanlardan seçebilirsiniz. Ayrıca kirli giysilerini atması için büyük bir sepete banyoda yer verebilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği renkleri kullanabileceğiniz gibi favori süper kahramanı ya da sevdiği temaları da banyosunda kullanarak onu şaşırtabilirsiniz.

cocukbanyomodelleri16Özellikle banyo yapmayı sevmeyen çocuklar için etkileyici bir mekan kurgulamak istiyorsanız, banyoyu keyifli hale getirecek detaylara yer vermeyi unutmayın. Duş bölümünde banyoyu keyfe dönüştürecek havuz oyuncakları işinizi görecektir.

Çocuğunuz küçükse banyoyu onun kullanımına uygun hale getirmelisiniz. Klozet ve lavaboya kolay ulaşabilmesi için basamaklı bir tabureye yer vererek diş fırçası ve diş macununa rahatlıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için banyo modelleri seçerken, güvenliğe de dikkat etmelisiniz. Elektrik prizlerinin ve elektrikli aletlerin suyla temas etmeyeceğinden emin olmalısınız. Ayrıca ıslak alanlara da kaydırmaz paspas kullanmanızda fayda var.

Eğer evinizde çocuğunuz için ayrı bir banyonuz varsa bu alanı onun için harika bir keyif alanına dönüştürebilirsiniz. Çocuk banyo dekorasyon fikirleri için ilham alabileceğiniz uygulamalardan örnekler getiriyoruz karşınıza. ‘Çocuklar için banyo modelleri’ne göz atarak yaratıcılığınızı birleştirerek onun için özel ve eğlenceli bir mekan kurgulamanız mümkün.

cocukbanyomodelleri1

cocukbanyomodelleri2

cocukbanyomodelleri3

cocukbanyomodelleri4

cocukbanyomodelleri5

cocukbanyomodelleri6

cocukbanyomodelleri7

cocukbanyomodelleri8

cocukbanyomodelleri9

cocukbanyomodelleri10

cocukbanyomodelleri11

cocukbanyomodelleri12

cocukbanyomodelleri13

cocukbanyomodelleri14

cocukbanyomodelleri15

 

cocukbanyomodelleri17

cocukbanyomodelleri18

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here