Dekoratif Çekmece Kulpları

Çekmece kulpları ile en basit bir dolabı bile muhteşem bir hale getirebilirsiniz. Dolap ve komodinler sizin de yaratabileceğiniz basit kulplar ile bir sanat eserine dönüşebilir!

Çekmece kulpları mobilyaların kişiliğini baştan yaratabilir. Basit bir dolabı sadece kulplarını değiştirerek çok özel bir mobilya haline getirebilirsiniz. Hazır satılan dekoratif çekmece kulpları ile mobilyanızın görünümünü değiştireceğiniz gibi yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Malzeme konusunda kendinizi sınırlamayın. Aslında tuhafiyeden, oyuncakçıdan ya da nalburdan alabileceğiniz farklı malzemelerle kendi dekoratif çekmece kulpları yapmanız mümkün. Boncuklar, oyuncaklar, kapı numaraları, kalın ipler… Yaratıcılığın sınırı olmayan kendin yap projeleri ile mobilyanızı küçük dokunuşlarla kişiselleştirebilirsiniz. Salondan çocuk odasına, yatak odasından antreye dek tüm yaşam alanlarında kullanılan mobilyalara farklı dokunuşlar yapabilirsiniz. Hatta var olan çekmece kulplarını boyayarak da mobilyalarınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Dekoratif çekmece kulplarını boyamaya karar verdiyseniz, her birini farklı renklerle boyamayı da düşünebilirsiniz. Dekorasyon fikirleri ile mobilyaları düşük bir bütçeyle yenilemek son derece keyifli.

Dekoratif çekmece kulpları konusunda pek çok örnek getiriyoruz karşınıza. İlham vermesi, yepyeni mobilyalara kavuşmanız dileğiyle…

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-1

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-2

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-3

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-4

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-5

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-6

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-7

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-8

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-9

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-10

ddekor_dekoratif_çekmece_kulpları-11

 

cekmecekulplari1

cekmecekulplari2

cekmecekulplari3

cekmecekulplari4

10 Yorumlar

  1. Merhaba Hamide Hanım

    İlk öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz çekmece kulplarını Kanada firması olan http://www.potterybarnkids.com/ satmaktadır. Türkiye’ye ürün gönderiyorlar ve çok güvenilir bir firmadır, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yardım edebileceğimiz başka bir konu olursa bize mail atabilirsiniz. Tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz.

    Saygılarımızla

  2. Görsellerin hepsi çok güzel teşekkürler. Çekmece kulpları ve fiyatlarını nereden bulabilirim bana ulaşabileceğim bir adres verirseniz sevinirim. Teşekkürler. 05057408055

  3. Çekmece kulplarini ben de çok beğendim. Özellikle kristal kelebek lerden almak istiyorum. Nerede bulabilirim acaba.

  4. Kristal kelebek kulp gerçekten çok şık, verdiğiniz siteye baktım ama bulamadım. Eğer sizin bizim adımıza sipariş verme ihtimali varsa almak isterim.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here