Duvardan Duvara Gazete

Duvardan duvara gazete kağıtları ile eğlenceli ve farklı mekanlar kurgulamak ister misiniz? Gazete kağıtları ile oluşturacağınız duvarlar ile çarpıcı dekorasyon fikirleri getiriyoruz karşınıza.

Duvardan duvara gazete kağıtları kullanarak etkileyici mekanlara ev sahibi olabilirsiniz. Günümüzde gazete ya da dergi sayfaları görünümünde duvar kağıtları bulunuyor. Ancak hazır duvar kağıtlarının yanı sıra ‘duvardan duvara gazete’lerinizi kendiniz de yapabilirsiniz. Eski gazeteler ve biraz tutkal işinizi görecektir. Duvardan duvara gazete kağıtlarının daha uzun ömürlü olmasını isterseniz yapıştırma işleminden sonra üzerine vernik atabilirsiniz. Gazete kağıtları ile kapladığınız duvarınızın parlak görünmesini isterseniz parlak vernik kullanmalısınız.

Yatak odasından salona, banyodan çalışma odasına, mutfaktan antreye dek yaratıcı uygulamalarla duvardan duvara gazete kağıtlarını kullanmanız mümkün. Gazete sayfalarının sadece yazılardan oluşan siyah-beyaz kısmını kullanabileceğiniz gibi renkli ve resimli sayfalarına da duvarınızda yer verebilirsiniz. Eğer vintage bir mekanda gazete sayfaları ile bir duvar yapmak isterseniz, sararmış sayfaları kullanmak daha etkili bir sonuç yaratacaktır. Sepya görünümündeki duvardan duvara gazete kağıtları, vintage dekorasyon tarzınızı güçlendirecektir. Eski gazete kağıtlarını tek bir duvarda kullanabileceğiniz gibi örneğin bir sütunu vurgu noktası olarak değerlendirebilirsiniz.

Ayrıntıları seven dekorasyon tutkunları, ilgi alanlarına yönelik gazete sayfalarına duvarlarında yer verebilir. Duvardan duvara gazete için örneğin spor ya da magazin sayfalarını seçerek uygulayabilirsiniz.

Dekorasyon fikirleri için yaratıcı örnekler arıyorsanız, duvardan duvara gazete kağıtları ile harika bir mekana kapılarınızı açabilirsiniz.

duvardanduvaragazete1

duvardanduvaragazete2

duvardanduvaragazete3

duvardanduvaragazete4

duvardanduvaragazete5

duvardanduvaragazete6

duvardanduvaragazete7

duvardanduvaragazete8

duvardanduvaragazete9

duvardanduvaragazete10