Duvarlarda Film Afişleri

Duvarlarda film afişleri kullanarak eşsiz mekanlar kurgulayabilirsiniz. Favori filminizin ya da dekorasyon tarzınıza uygun olacak film afişlerini duvarlara asmak, dekorasyon fikirleri için harika bir fikir.

Duvarlarda film afişleri ile çarpıcı ve eşsiz mekanlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Sinemanın kült olmuş filmlerin ya da favori filmlerinizin afişlerini kullanarak istediğiniz dekorasyon tarzını yakalayın. Sinema büyülü bir dünya… Kazablanka, Rüzgar Gibi Geçti, Kelebek, Esaretin Bedeli, Baba, Kara Şövalye, Dövüş Kulübü, Piyanist… Pek çok filmin özenle hazırlanan afişlerini, dekorasyonun bir parçası yapabilirsiniz. Salondan yatak odasına, çocuk odasından mutfağa dek tüm dekorasyon tarzlarına uygun bir film afişine yer verebilirsiniz.

duvarlardafilmafisleri13Özellikle retro ve vintage dekorasyon tarzları için duvarlarda film afişleri kullanmak çarpıcı bir etki yaratacaktır. Duvarlarda film afişleri, duvarınızın rengini de ortaya çıkartacaktır. Eğer daha sade renkli duvarlarınız varsa, film afişleriyle duvarlarınızı hareketlendirmeniz mümkün. Duvarınızda tek bir filmin afişini kullanabileceğiniz gibi serisi olan ya da birkaç tane filmin afişini bir arada kullanarak dekorasyonunuzun etkisini artırabilirsiniz. Beğendiğiniz yönetmenin, oyuncunun filmlerinin afişleri de duvarınızda harika duracaktır.

Film afişlerinin çerçevelerini istediğiniz gibi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Özellikle eski ve kült filmlerin afişlerini ahşap, kalın ve oymalı çerçeveler kullanmak son yıllarda oldukça popüler. Ayrıca daha küçük afişler için kalın çerçeveler ile derinlik katabilirsiniz. Çerçeve camını mat seçmeye özen gösterin. Mat cam, ışığı yansıtmayarak parlamanın önüne geçecektir.

Özellikle konusu yemek ile ilgili olan filmlerin afişlerine mutfakta yer vermeniz, esprili ve eğlenceli olacaktır. Çocuk odaları dekorasyonu içinse renkli film afişleri  oldukça zengin seçenekler sunuyor. Duvarlarda film afişleri kullanmak duvar dekorasyon fikirleri açısından hem uygun maliyetli hem de eğlenceli bir çözüm. Salon, mutfak, çocuk odası, çalışma odası, mutfak hatta banyo dekorasyonunuz için film afişlerini kolaylıkla duvarlarda kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, afişini kullanmak istediğiniz filmlere karar vermek.

Duvarlarda film afişleri ile yapacağınız birbirinden şık dekorasyon fikirleri sunuyoruz size, göz atıp, ilham alabilirsiniz.

duvarlardafilmafisleri2

duvarlardafilmafisleri3

duvarlardafilmafisleri4

duvarlardafilmafisleri5

duvarlardafilmafisleri6

duvarlardafilmafisleri7

duvarlardafilmafisleri8

duvarlardafilmafisleri9

duvarlardafilmafisleri10

duvarlardafilmafisleri12

duvarlardafilmafisleri14

duvarlardafilmafisleri15

duvarlardafilmafisleri16

duvarlardafilmafisleri17

duvarlardafilmafisleri18

duvarlardafilmafisleri19

duvarlardafilmafisleri20