Ekose Aşkı

Ekose aşkı bir başkadır… Bu özel formlara sahip ekose desenini ev dekorasyonunda kullanarak harika mekanlar yaratabilirsiniz.

Ekose aşkı, tüm yıllara meydan okuyarak her daim moda … İskoç klanlarının kullandıkları kilt desenlerinden tüm dünyaya yayılan ekose aşkı, giyimde moda olduğu kadar ev tekstilinde de oldukça sık kullanılıyor. Ekose kumaş kaplı koltuklar, berjerler, sandalyeler, ekose battaniye, ekose duvar kağıtları… Asırlara meydan okuyan ekose deseni, ev dekorasyon fikirleri ile muhteşem mekanlar yaratıyor.

Ekose aşkı dekorasyon fikirleri

“Ekose aşkı”nı yatak odasından mutfağa, yemek odasından salon dekorasyon fikirlerinde kullanabilirsiniz. Ekose deseninin tüm renk tonlarını yaşam alanlarınızda değerlendirerek güçlü ve şık etkiler sağlayabilirsiniz. Açık tonlara sahip ekose desen perdelerinizi aynı tonlarda desenli kanepelerinizde bütünlük sağlar. Örneğin açık sarı tonlara sahip ekose perdeler, yine aynı tonlarda ama desenli kanepelerinizle harika bir ikili olabilir. Ekose desenlerini daha yumuşak tonlarda seçeceğiniz gibi daha güçlü renklere hakim ekose desenlerini sade mobilyalarla tercih edebilirsiniz.

Ekose desenlerini siyah beyaz gibi yüksek kontraslı renklerle odak noktası oluşturabilirsiniz. Yatak odanızda kullanacağınız siyah beyaz ekose desenli büyük yastıklar, duvar ve yatak başlığınızla olan uyumu artıracaktır. Yatak odanızda ekose desenlerini yastıklar ya da küçük aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Yatak odanızda ekose yastıkları ekose desenli bir puf ile tamamlayabilirsiniz. “Ekose aşkı”nı yatak örtüsünde devam ettirebilirsiniz. Büyük ya da küçük ekose desenli yatak örtüsü ile bir çiftlik evi havası yaratabilirsiniz. Özelikle contry tarzı yaşam alanlarında ekose desenlerini sıklıkla kullanabilirsiniz. Ekose desenlerini çok yoğun kullanmanız ise mekanınızı boğabilir. Bu nedenle vurgu noktası yapacak, diğer mobilya ve desenlerinizi güçlendirecek alanlarda ekose desenlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ekose kumaşları yatak başlığından berjerlere, sandalyelerden koltuklara dek geniş bir alanda kaplama uygulamalarını kullanabilirsiniz.. Ekose kumaşlarla kaplayacağınız yatak başlığı ya da yemek masanızın sandalyeleri ekose desenleriyle çok şık olacaktır. Ekose desenli kumaşlarla kaplayacağınız mobilyalarınızın yanı sıra ekose desenini perdelerde ya da duvarlarda kullanmanız da mümkün. Örneğin ekose desenli bir duvar kağıdı ile cesur bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Ekose desenli duvarlarla samimi bir oda kurgulayabilirsiniz. Üstelik oldukça düşük maliyetlerle ekose desenlere sahip kumaşlara sahip olmak mümkün.

Ekose aşkı için harika dekorasyon fikirleri bulunuyor. Salon dekorasyon fikirleri, yatak odası dekorasyon fikirleri… İşte onlardan size ilham verecek örnekler…

ekoseaski1

ekoseaski2

ekoseaski3

ekoseaski4

ekoseaski5

ekoseaski6

ekoseaski7

ekoseaski8

ekoseaski9

ekoseaski10

ekoseaski11

ekoseaski12

ekoseaski13

ekoseaski14

ekoseaski15

ekoseaski16

ekoseaski17

ekoseaski18

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here