En Eğlenceli ‘Kapı Stoper’leri

En eğlenceli ‘kapı stoper’lerini karşınıza getiriyoruz. ‘Kapı stoper’leri, son yıllarda pek çok tasarımla karşımıza çıkıyor. Dekorasyon fikirleri konusunda farklı ve eğlenceli aksesuara göz gezdirmenizi öneririz.

Özellikle antre, koridor ya da salon gibi trafiği yoğun olan mekanların kapıları açık durmak zorunda. Kimi zaman inatçı kapılar sabit kalma konusunda bizi zorlayabilir. Eskiden kapıların sabit durması taş gibi ağır malzemelerle sağlanırdı. Ancak günümüzde pek çok yenilikçi tasarımla, kapıların artık son derece eğlenceli arkadaşları haline geldi kapı stoperleri… Kapıların sabit durmasının yanı sıra dekorasyon fikirleri konusunda farklı ve eğlence arayanların da şık aksesuarları oldu.

‘Kapı stoper’lerinin tasarımları günümüzde işlevselliğinin önüne geçti. Artık sadece kapıya bekçilik yapması beklenmiyor, aynı zamanda ilginç, farklı ya da eğlenceli olması da isteniyor.  “Kapının önündeki ağırlık” görevlerinden terfi eden kapı stoper’leri, en eğlenceli formlarla karşımıza çıkıyor.

En eğlenceli kapı stoper’lerini göz gezdirmeniz için karşınıza getiriyoruz. Birbirinden ilginç ve eğlenceli kapı stoper’leri farklı tasarımlarıyla dekorasyon fikirleri konusunda ilham verebilir.

kapi-stoperi-2

kapi-stoperi-3

kapi-stoperi-4

kapi-stoperi-5

kapi-stoperi-6

kapi-stoperi-7

kapi-stoperi-8

kapi-stoperi-9

kapi-stoperi-10

kapi-stoperi-11

kapi-stoperi-12

kapi-stoperi-13

kapi-stoperi-14

kapi-stoperi-15

kapi-stoperi-16

kapi-stoperi-17

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here