En Sevimli Tavuk Kümesi Tasarımları

En sevimli tavuk kümesi tasarımları ile ilgili örneklere göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Birbirinden eğlenceli ve sevimli bu tavuk kümeslerine hayran olacaksınız.

En sevimli tavuk kümesleri, hem tavuklar için hem de bahçeler için harika birer yapıya dönüştürülmüş durumda. Küçük bir ev görünümündeki tavuk kümesi tasarımlarında her şey düşünülmüş. Sevimli mimarisi, çatısı, parlak renkleri, cumbaları ve renkli panjurları ile bu kümeslerdeki tavuklar oldukça şanslı gözüküyor.

Bahçenizde bir tavuk kümesi konumlandırmak istiyorsanız hazır satın alabileceğiniz modeller yapı marketlerde bulunuyor. Ancak kendi tavuk kümesinizi de yapabilirsiniz. Tıpkı bir ev görümü vereceğiniz tavuk kümesi için ahşap, fiberglas ya da MDF, çatı malzemeleri, tel örgü gibi yapı elemanlarını temin etmekle işe başlayabilirsiniz. Kümese bir ev görünümü vermek için çatı ve pencerelerin oluşturulmasına özen gösterin. Çatı için hazır satılan yapı elemanlarını kullanabilirsiniz. Kümesinizde açacağınız küçük pencerelere bir pervaz görünümü sağlayabilir, minik kumaşlarla perdeler yapabilirsiniz. Renk seçimi ise tamamen tercihinize kalmış. Bahçe dekorasyonunuza uygun canlı ya da sade renkleri kullanabilirsiniz. Ayrıca hazır satın aldığınız tavuk kümesinde küçük değişiklikler yaparak da bahçe dekorasyonunuz için harika bir alan kazandırabilirsiniz. Bahçenizdeki tavuk kümesinin etrafına bitki ve yeşillikler oldukça şık duracaktır. Ayrıca tavuk kümesinin çevresine sandalye ve bahçe oturma grupları ya da bahçe aksesuarları yerleştirebilirsiniz. En sevimli tavuk kümesleri tasarımlarına karar vermek için size pek çok örnek sunuyoruz. İçlerinden biri size ilham verebilir…

tavuk-kumesleri-1

tavuk-kumesleri-2

tavuk-kumesleri-3

tavuk-kumesleri-4

tavuk-kumesleri-5

tavuk-kumesleri-6

tavuk-kumesleri-7

tavuk-kumesleri-8

tavuk-kumesleri-9

tavuk-kumesleri-10

tavuk-kumesleri-11

tavuk-kumesleri-12

tavuk-kumesleri-13

tavuk-kumesleri-14

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here