Erkek Bebek Odaları Dekorasyon Fikirleri

 

Erkek bebek odaları dekorasyon fikirleri arıyorsanız, size birbirinden şık ve sevimli örnekler sunuyoruz. Yaratıcı dekorasyon fikirleri, bebek bekleyenler ebeveynlere ilham verecek.

Erkek bebek odaları için harika örnekler bulunuyor. Bebek beklerken en tatlı telaşlar da başlar. Bebeğinizi kucağınıza alacağınız günler yaklaşırken, bebek odası hazırlıkları da başlar. Bebeğinizin odası nasıl olmalı, hangi renkler seçilmeli, perdeler nasıl olmalı, zemin ve duvar seçimini nasıl yapmalı… Pek çok soru cevabını bulmak için ebeveynlerin kararını bekler.

erkek-bebek-18Erkek bebek için dekorasyon fikirleri arıyorsanız, öncelikle ilham aldığınız tema ve renkleri belirlemelisiniz. Eğer belli bir temaya karar verdiyseniz, uygun renk ve desenlere yönelik bir bebek odası tasarlayabilirsiniz. Örneğin deniz, korsan, itfaiye, hayvan temalı odalar ya da süper kahramanlı bir oda dekorasyonu yapabilirsiniz. Tema yerine bebeğinize özel, daha sade ve yalın bir bebek odası dekorasyonu kurgulamayı tercih ediyorsanız öncelikle renklere karar vermelisiniz. Erkek bebek odaları dekorasyon fikirleri için mavi, yeşil ve sarının tüm tonları, şeftali, beyaz, toprak tonları idealdir. Ayrıca birkaç rengi bir arada kullanarak da şık bebek odası tasarlayabilirsiniz. Daha yalın bir bebek odası istiyorsanız beyaz, ekru ya da açık gri sizin için uygun olacaktır. Ayrıca beyaz rengin hakim olduğu bir bebek odaları dekorasyon fikirleri ile aksesuar ve tekstiller kullanabilirsiniz.

Erkek bebek odalarına dekorasyon fikirleri seçiminde mobilya, tekstil ve halı tercih ederken önceliğiniz bebeğinizin sağlığı olmalı. Antialerjik ve organik seçimler yapmanız bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önemli.

Erkek bebek odaları dekorasyon fikirleri için pek çok duvar dekorasyon fikirleri de bulunuyor. Bebeğinizin duvarlarını eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Örneğin duvarlarda harfler ya da rakamlar vererek bebeğiniz büyüdükçe öğrenmesini de kolaylaştırmış olursunuz. Raf aksesuarları, perde seçimi, mobilya ve dekorasyon stilleri ile ilgili önerilerine ihtiyacınız varsa, işte size birbirinden şık, yaratıcı, zarif ve eğlenceli erkek bebek odaları dekorasyon fikirleri…

erkek-bebek-1

erkek-bebek-2

erkek-bebek-3

erkek-bebek-4

erkek-bebek-5

erkek-bebek-6

erkek-bebek-7

erkek-bebek-8

erkek-bebek-9

erkek-bebek-10

erkek-bebek-11

erkek-bebek-12

erkek-bebek-13

erkek-bebek-14

erkek-bebek-15

erkek-bebek-16

erkek-bebek-17

erkek-bebek-19

erkek-bebek-20

erkek-bebek-21

erkek-bebek-22

erkek-bebek-23

2 Yorumlar

  1. Merhaba,

    İlk görseldeki (erkek-bebek-24.jpg) ağaçlı duvar dekorasyonu yapıştırma galiba, o modeli nereden bulabilirim? Çok beğendim, teşekkürler.

  2. Ilk gorseldeki ağaçlı kuşlu duvar dekorasyonunu nereden bulabilirim,lütfen yardım edin.

Comments are closed.