Evlere Zebra Desen

607

Evlere zebra desen uygulamaları yaparak şık dekorasyon fikirleri ile farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Zebra desenler evinize çarpıcı bir görünüm sağlayacak…

Evere zebra desen etkisi katarak farklı ve şık dekorasyon fikirleri uygulamanız mümkün. Zebra desenini perdeler, yastıklar, ev tekstili, koltuk döşemeleri, duvar kağıdı ya da sandalye döşemelerinde kullanabilirsiniz. Zebra desenini uygulamak zorlu olabilir, yanlış bir uygulama ile dekorasyon facialarına sebep olabilir. Ancak doğru uygulandığında zebra desenini oldukça zarif bir şekilde kullanabilirsiniz. Yatak odasından salona, yemek odasından mutfağa dek zebra deseninin çarpıcılığından yararlanabilirsiniz.
Zebra deseni kullanarak sanatsal parçalar yaratmanız mümkün. Örneğin klasik siyah-beyaz zebra desenini bir tuvalde kullanarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Siyah-beyaz zebra desenli duvar dekorasyon fikirleri, özellikle modern dekorasyon stilinizi güçlendirecektir.
zebra-desen-dekorasyon-20Günümüzde zemin döşemeleri konusunda pek çok seçenek bulunuyor. Zebra desenli bir halı kullanarak odanızda farklı bir stil yakalayabilirsiniz.
Klasik zebra desenin yanı sıra daha yumuşak bir ton kullanmak istiyorsanız zebra deseninin kahve tonlarını değerlendirebilirsiniz. Özellikle yatak odaları ve salonda kahve tonlarındaki zebra desen uygulamaları zarif sonuçlar verecektir. Zebra perdelerin yanı sıra halı, ev tekstili, koltuk ya da duvar dekorasyon fikirleri ile harikalar yaratabilirsiniz. Zebra desenini küçük ayrıntılarda kullanarak etkileyici sonuçlar alabilirsiniz. Örneğin salonunuzdaki kanepelerin üzerine zebra desenli yastıklar, yatak odanızda zebra desenli bir battaniye küçük ama güçlü ayrıntılar olacaktır.
Evlere zebra desen uygulamalarında daha modern bir stil yakalamak istiyorsanız, renklerde farklı seçimler yapabilirsiniz. Örneğin fıstık yeşili-beyaz, turuncu-beyaz, çikolata-krem, siyah-gri gibi renk kombinasyonlarıyla zebra desenlerine yer verebilirsiniz.
Evlere zebra desen etkisi ile şık dekorasyon fikirlerine kapınızı açmak isterseniz, sunduğumuz örneklere göz atabilirsiniz.

zebra-desen-dekorasyon-1

zebra-desen-dekorasyon-2

zebra-desen-dekorasyon-3

zebra-desen-dekorasyon-4

zebra-desen-dekorasyon-5

zebra-desen-dekorasyon-6

zebra-desen-dekorasyon-7

zebra-desen-dekorasyon-8

zebra-desen-dekorasyon-9

zebra-desen-dekorasyon-11

zebra-desen-dekorasyon-12

zebra-desen-dekorasyon-13

zebra-desen-dekorasyon-14

zebra-desen-dekorasyon-15

zebra-desen-dekorasyon-16

zebra-desen-dekorasyon-17

zebra-desen-dekorasyon-18

zebra-desen-dekorasyon-19

zebra-desen-dekorasyon-21

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here