Hamak Keyfi

‘Hamak keyfi’ni doyasıya çıkarmak için beklemeyin. İster bahçenizde ister balkonunuzda hatta yaşam alanınızda hamak keyfi sizi bekliyor.

Günlük koşuşturmalar, trafik, bitmeyen işler… Stresin sonu yok. Ancak stresi bertaraf etmek elinizde. Belki tonlarca paralar döktüğümüz yatakların bile yerini tutmayacak çok özel bir dinlenme alanı var: Hamak. Mayaların ıslak zeminde uyumamak ve böceklerden korunmak için keşfettiği bu güzel ağ, günümüzde keyfin sembollerinden biri durumunda. İki ağaç ya da direk arasına kurulan belki birkaç metre kumaş ya da ağdan oluşan hamak, uyumak ve dinlenmenin de en keyifli yollarından biri.

Hamak keyfi için hemen şimdi

Son derece basit bir yapısı olmasına karşın günümüzde pek çok modern hamak tasarımları bulunuyor. Sabit bir yere bağlanmadan tamamen bir mobilya şeklinde kurgulanan tasarımlar olmakla birlikte basit modelleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ayrıca ‘hamak keyfi’ni yaşamak için birkaç basit malzemeyle kendi hamağınızı da yapabilirsiniz. Ahşap gergi, demir halka ve kumaş ya da ağ ip işinizi görecektir.

Bir bahçeniz varsa şanslısınız demektir. ‘Hamak keyfi’ni doyasıya temiz havada çıkarabilirsiniz. Üstelik keyfini yaşadığınız hamak, bahçeniz için harika dekorasyon fikirlerinden…  Bahçeniz dekorasyonunuza uygun renklerde tasarlayacağınız bir hamak, gösterişiyle hem sizi hem misafirlerinizi etkileyecektir. Balkonunuzda da ‘hamak keyfi’ni yaşamak elinizde. Balkonunuzda yeterli alanınız varsa ‘hamak keyfi’ni sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Uygun renk ve desenlerde bir kumaş, üzerine yumuşak tekstiller ve birkaç tane yastık hem konforunuzu hem de çekici bir dekorasyon etkisini artıracaktır.

Keyif ve konforun sembollerinden hamak, yaşam alanlarınızın içine de giriyor. Örneğin salon ya da yatak odasında kullanacağınız hamak ile şaşırtıcı dekorasyon fikirlerinden yararlanmanız mümkün. Hamak keyfi yapmak için asacağınız yerin sağlam olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca hamağı kullandıkça aşınabilecek halatı kontrol etmelisiniz. Keyfinize gölge düşürmeyecek güvenlik önlemleri almayı unutmayın ve hamağınızı belli bir yükseklikte astığınıza emin olun. Böylelikle hamak keyfi yaşarken bir süre sonra yere yaklaşmamış olursunuz.

‘Hamak keyfi’ni özgürce yaşamak için beklemeyin, “hemen, şimdi” harekete geçmek için seçtiğimiz birbirinden şık hamak dekorasyon fikirleri size ilham verecektir.

hamakkeyfi1

hamakkeyfi2

hamakkeyfi3

hamakkeyfi4

hamakkeyfi5

hamakkeyfi6

hamakkeyfi7

hamakkeyfi8

hamakkeyfi9

hamakkeyfi10

hamakkeyfi11

hamakkeyfi12

hamakkeyfi13

hamakkeyfi15

hamakkeyfi16

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here