404 Eror- Sayfa Bulunamadı
We're sorry, but the page you are looking for doesn't exist.
You can go to the Anasayfa

OUR LATEST POSTS

Evinizin bir köşesine kurgulayacağınız kitap okuma köşeleriyle konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Güzel bir yazın ardından sonbaharın tatlı rüzgarı pencereden içeri girerken, evde kitap okuma keyfini diyecek yoktur. Yaşam alanlarının bir köşesini bu konforunuza ayırabilirsiniz. Alanınızın büyüklüğüne göre bir kanepe ya da bir berjer, yumuşak yastıklar, ev tekstilleriyle harika bir sığınağınız olabilir. Kitap köşenizi oluştururken gün ışığının en cömert olduğu alanı seçmelisiniz. Gece aynı keyfi yaşamak için de aydınlatma unsurlarına dikkat etmelisiniz. Aydınlatma için gözü yormayan, gün ışığı ampullerini kullanabilirsiniz. Kanepenizin yanına yerleştireceğiniz minik bir sehpa da çok işinize yarayacaktır. Sehpanızı minik mumlar için değerlendirirken aynı zamanda kahvenizi de rahatça yudumlayabilirsiniz. Kitap köşenizi yaşam alanından ayırmak için seperatörler kullanabileceğiniz gibi tüm odayı konforlu bir alana çevirebilirsiniz. Karamel, turuncu gibi sıcak renkleri mavi ya da yeşille kombinleyebilirsiniz. Kitap okuma köşesini zevkinize göre düzenleyebilir, gönlünüzce tadını çıkarabilirsiniz. İşte karşınızdan birbirinden şık kitap okuma köşeleri…

Yazın vazgeçilmez mekanı balkonlar için fonksiyonel tasarımlar, inanılmaz pratik ve işlevsel olabiliyor. Özellikle küçük balkonlar için ideal olan tasarımlar, mangaldan masaya kadar pek çok şeyi daha pratik yaparken bunu minimal olarak başarabiliyor. Böylece size daha fazla kullanılabilir alan yaratmış oluyorlar. Eğer sizde balkonunuzun küçüklüğünden şikayetçiyseniz, bu fonksiyonel tasarımlar imdadınıza yetişebilir. Alternatif olarak şu linke bakmanızda da fayda var. 

Güne nasıl başlarsanız öyle devam eder derler. Yatak odası insanın rahat ve huzurlu olduğu odalardan biridir. Bu rahatlığa birde eşsiz deniz veya orman manzarası manzarası eşlik ediyorsa çok şanlısınız demektir. Büyük bir kısmın böyle bir şansı olmadığını düşünürsek “en azından hayali bile güzel” diyebileceğimiz 20 yatak odasını sizinle paylaşıyoruz.

Artık bahçeler tıpkı evler gibi özenle dekore ediliyorlar. Özellikle yaz aylarında daha çok kullandığımız bahçeler, hem konforlu hem de cıvıl cıvıl bir zaman geçirdiğimiz mekanlar haline dönüşüyor.Özenle seçilmiş rengarenk bahçe mobilyaları, birbirinden güzel çiçeklerle dekore ettiğimiz bahçeler, kimin içini açmaz ki? Güzelliği ve konforuyla 15 Bahçe dekorasyon örneği huzurlarınızda…

Tasarımı  Gregoire De Lafforest‘a ait olan bu kuş kafesi her zaman gördüğümüz  kafeslerinden çok farklı. Fonksiyonel tasarımının yanı sıra mekana çok farklı bir hava katan kafes son derece yalın tasarlanmış. Masa üstünde kullanılan fanus tipindeki camlar tasarımdaki en can alıcı görüntüyü oluşturuyor.  Günlük hayatta kafesin kullanım açısından zorluk çıkaracağını düşünsek de böyle bir tasarım harikasının buna değeceğini düşünüyoruz.

Salonundan dağ manzarası ya da deniz manzarasını kim görmek istemez ki? Yoğun yapılaşmanın olduğu şehirlerde bu fırsatı yakalamak epey zor, ama kentlerden uzaklaştıkça bu güzel manzaraya ulaşılıyor. İnsanın ömrüne ömür katacak bu manzaralı salonları en azından fotoğrafta görmek isterseniz, işte size 15 tane birbirinden muhteşem manzaralı salon.