Her Alan için Büyüleyici 25 Kutu Raf Fikri

Kutu raflar, salondan çocuk odasına, mutfaktan çalışma odasına, mutfaktan banyoya dek pek çok alanda büyüleyici fikirlere gebe…

Özellikle modern dekorasyon stili uygularken, kutu raflar hem fonksiyonel hem de şık parçalar olarak karşımızda. Dekorasyon fikirleri ararken pek çok unsuru düşünmek gerekir. Boya seçiminden perdelere, koltuklardan ev tekstiline dek binlerce alternatif, karar vermek için karşımıza dikilir. Her bir parçanın önemli olduğu dekorasyonda, aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. Aksesuarlar, dekorasyonu tamamlar, kişilik katar ve özelleştirir. Hem aksesuarların kullanımı hem de yeterli depolama alanı için ise raf fikirleri imdadımıza koşar. Özellikle modern dekorasyon fikirleri uygularken net, temiz çizgilere sahip parçalar arasında raflar kullanışlı parçalardır. Kutu raflar ise net, temiz ve yalın görünümüyle modern dekorasyon stiline katkı yapar. Fonksiyonellikleri ve temiz görünümleriyle kutu raflar, yaratıcı çözümlerle mekanlarda büyüleyici bir etki yaratabilir.

Küçük alanlarda depolama çözümleri söz konusu olduğunda kutu rafları, duvarlarda uygulamak, en pratik çözümlerden biridir. Kurulumu ve bakımı kolaydır. Günümüzde dekorasyon stillerine uyacak pek çok raf çeşidini bulmak mümkün.

Kutu rafları hazır alabileceğiniz gibi, farklı parçaları yaratıcı bir biçimde kullanmak da mümkün. Üstelik tasarımı da tamamen size ait olabilir. Kutu raflar ile ev dekorasyonunuzda büyüleyici bir dokunuş yaratabilirsiniz. Uygulayacağınız alan ister küçük ister büyük olsun, kutu raflara yer açmak için pek çok seçenek sizi bekliyor. Salondan mutfağa, koridordan yatak odasına, çocuk odasından banyoya dek her mekanda kullanabileceğiniz kutu raf uygulamalarından biri tam size göre olabilir. Sizi harekete geçirecek örneklere göz atabilirsiniz.

1. Kitaplar kutu raflara

2. Kutu raflarla niş

3. Hem fonksiyonel hem şık çözüm

4. Mutfaklarda özel dokunuş

5. Parlak duvar rengi ile kutu rafları öne çıkarın

6. Çocuk odalarında depolama alanı

7. Yatak odasına kutu raf şıklığı

8. Kutu raflarla vitrin

9. Salona keyifli mobilya

10. Daha renkli daha eğlenceli

11. Koleksiyonunuzu sergileyin

12. Mutfak duvarlarına fazladan alan

13. Yaşam alanlarına sofistike dokunuş

14. Kutu raf modelini kendin oluştur

15. Hem basit hem ucuz komodin fikri

16. Kutu raflarla yatak başlığı

17. Mutfak dolaplarında eğlenceli uygulama

18. Kutu raflarla TV ünitesi

19. Yaratıcılık duvarlarda

20. Farklı kutulardan raflara

21. Kutu rafları kendin yap

22. Kutu raflardan dolaba

23. Kutu raflar bebek odalarında

24. Çalışma odalarını toplar

25. Çalışma odalarında daha yalın görünüm

 

1 YORUM

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here