İki Renkli Mutfak Dolapları

İki renkli mutfak dolapları ile tekdüzelikten sıyrılarak eşsiz mutfak alanlarını hayata geçirebilirsiniz. Farklı mutfak dekorasyon fikirleri arıyorsanız iki renkli mutfak dolaplarını kullanabilirsiniz.

İki renkli mutfak dolapları, şık dekorasyon fikirleri arasında. Geleneksel, modern, retro ya da vintage gibi bütün dekorasyon stillerinde rahatlıkla kullanacağınız iki renkli mutfak dolapları, yenilikçi ve çarpıcı bir ambiyans yaratır. İki rengi kombinleyerek kurgulayacağınız mutfak dolapları, aynı zamanda mekana ferah ve aydınlatıcı bir katkı sağlar.

Özellikle küçük mutfak alanlarında ya da mekanı daha geniş göstermek için üst dolapları, duvardaki renkle nötr hale getirebilirsiniz. Örneğin mutfağınızın duvarlarında beyaz hakimse, üst dolapları da beyaz kurgulayarak mutfağınızı aydınlık ve ferah bir görünüme kavuşturmanız mümkün.  Keskin çizgilerden uzak ve mekanı daraltacak bir histen uzak durmak için koyu renkleri alt dolaplarda kullanmalısınız. Eğer doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız ahşap alt dolaplarınızı, krem, beyaz, gri ya da açık mavi gibi renkleri kullanarak üst dolaplarınızla bütünleştirebilirsiniz.

Siyah-beyaz gibi iki keskin rengi bir arada kullanacağınız gibi aynı rengin tonlarını da mutfak dolaplarınızda kurgulayarak çarpıcı bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. İki renkli mutfak dolapları oluştururken renk konusunda pek çok seçeneğe sahipsiniz. Beyaz üst dolaplarla, mavi, yeşil, gri, kahverengi, kırmızı, antrasit renkleri kullanacağınız üst dolaplarla eşsiz bir mutfak tasarımı yapabilirsiniz. Eğer mutfakta daha eğlenceli ve sıra dışı bir tasarım istiyorsanız, beyaz ile floresan  renkleri bir araya getirebilirsiniz. Floresan pembe, yeşil mutfak dolaplarınız için uygun renkler olacaktır.

“İki renkli mutfak dolapları”nı daha çarpıcı hale getirmek istiyorsanız, seramiklerinizde de üçüncü bir rengi kullanabilirsiniz. Siyah-beyaz mutfak dolapları arasındaki floresan yeşil seramikler harika dekorasyon fikirleri arasında…

Eğer mutfak dolaplarını yenilemek için yeterli bütçeniz yoksa, buradaki konumuz da ilginizi çekecektir. Mutfak dolaplarını düşük bir bütçeyle boyayarak yenileyebilirsiniz.

Mutfağınızı yenilemek istiyorsanız, yeni mutfak dekorasyon fikirleri arıyorsanız, size birbirinden farklı ve eşsiz “İki renkli mutfak dolapları” önerisi sunuyoruz. İki renkli mutfak dolapları arasında hangisi sizin mutfağınızda olmalı, karar verin…

ikirenklimutfakdolaplari1

ikirenklimutfakdolaplari2

ikirenklimutfakdolaplari3

ikirenklimutfakdolaplari4

ikirenklimutfakdolaplari5

ikirenklimutfakdolaplari6

ikirenklimutfakdolaplari7

ikirenklimutfakdolaplari8

ikirenklimutfakdolaplari9

ikirenklimutfakdolaplari10

ikirenklimutfakdolaplari11

ikirenklimutfakdolaplari12

ikirenklimutfakdolaplari13

ikirenklimutfakdolaplari14

ikirenklimutfakdolaplari15

ikirenklimutfakdolaplari16

ikirenklimutfakdolaplari17

ikirenklimutfakdolaplari18

ikirenklimutfakdolaplari19

ikirenklimutfakdolaplari20

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here