Kabloları Düzenleme Çözümleri

Kabloları düzenleme çözümleri ile evinize düzen getirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte kablolar evimizin dört bir yanını sarmış durumda. Dağınık kablolardan kurtulmak istiyorsanız, önerilerimize kulak verin.

Kabloları düzenleme çözümleri ile dağınıklığa son vermek elinizde. Teknoloji durmaksızın gelişiyor, ihtiyaçlar artıyor. Salondan çalışma odasına, mutfaktan banyoya dek tüm mekanlarda kablolar birbirine karışabiliyor. Kabloları düzenleme çözümleri ihtiyacı olan en önemli mekanlardan biri salonlar… Bir odak noktası olan TV ünitelerinin sağından solundan sarkan kablolar çirkin bir görüntüye yol açar. Televizyon, uydu alıcısı, DVD ve ses sisteminin kablolarını ünitenin kapaklı bir dolabının içine gizleyebilirsiniz. Tüm kabloları bir araya toplayarak televizyonun arkasına alabilir ya da açık sistemli bir üniteniz varsa şık kutu ve aksesuarların arkasında kabloları saklayabilirsiniz. En çok dağınıklığa yol açan telefon ve tablet gibi sık kullanılan şarj kablolarını da bir kutuda gizlemeniz mümkün. Şarj aletlerinin sık kullanıldığını göz ardı etmeden kabloları düzenleme çözümleri aramalısınız. Aksi takdirde kullanım kolaylığı olmayan bir çözüm, sürdürülebilir olmayacaktır.

Mutfakta da ‘kabloları düzenleme çözümleri’ne her zaman ihtiyaç var. Kahve makinesi, fırın, sık kullanılan küçük mutfak aletleri… Dağınıklığa yol açabilecek kabloları gizleyebilir ya da daha şık görünmesi için birkaç yaratıcı fikri hayata geçirebilirsiniz. Örneğin mutfak dolabınızın içine elektrik prizi yerleştirerek küçük mutfak aletlerinizi ya da kahve makinenizi rahatça kullanabilir, kabloları da gizleyebilirsiniz. Ayrıca telefon ve tablet şarj ünitesini de mutfağınızda ayıracağınız bir çekmece içinde kurabilirsiniz.

Kabloları düzenleme çözümleri arasında en çok yaratıcı fikirler aranan ise çalışma masası alanları… Bilgisayar, yazıcı, monitör gibi metrelerce kabloların mutlaka düzenli olmaya ihtiyacı var. Kabloları gizlemek için çalışma masasını kullanabileceğiniz gibi farklı kutularla da şık fikirlere yer verebilirsiniz.

Şık dekorasyon fikirleri açısından ilk kural düzenli olmak… Dağınık kablolara bir son vermek elinizde. Kabloları düzenleme çözümleri arıyorsanız, paylaştığımız uygulamalardan ilham alabilirsiniz.

kablolariduzenlemek1

kablolariduzenlemek2

kablolariduzenlemek3

kablolariduzenlemek4

kablolariduzenlemek5

kablolariduzenlemek6

kablolariduzenlemek7

kablolariduzenlemek8

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here