Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri

Kendin yap dekorasyon fikirleri ile yapması son derece kolay 5 proje getiriyoruz size. Yaparken eğleneceğiniz, yaptıktan sonra da evinizde şıklık katacak 5 dekorasyon projesi…

Kendin yap dekorasyon fikirleri ile hem kafanızı rahatlatabilir hem de evinize çok şık dekorasyon fikirleri getirebilirsiniz. Hafta içi yaşanan stresten kurtulmak için yapması son derece kolay olan kendin yap dekorasyon fikirleri ile eğlenceli saatleriniz olabilir. Düşük maliyetle, kendinizle gurur duyacağınız ‘5 kendin yap dekorasyon fikirleri’ne göz atıp işe koyulabilirsiniz.

Dantel Saksılar

kendin-yap-1

Elinizde kalan dantel, fisto gibi malzemeleri saksılarınız için değerlendirebilirsiniz. Son derece sıradan olan saksılarınızı güzelleştirmek oldukça basit. Evinizde olan dantel, fisto gibi malzemeleri saksılarınızın ölçüsünde kesin, saksıya şeffaf yapıştırıcı sürün ve dantelleri yapıştırın. Kendin yap dekorasyon fikirleri için hem basit hem de son derece şık bir proje…

Siluetli Lambalar

kendin-yap-2

Sıradan lamba ya da abajurlarınızı küçük bir dokunuşla daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Öncelikle lambanızdan yansıyacak şablona karar verin. Bilgisayar çıktısı alacağınız şablonu lamba ya da abajur şapkasının üzerine sabitleyin. Şablonun üzerinden bir toplu iğne yardımıyla delmeye başlayın. Delme işlemini tüm şablon bitene dek uygulayın. Lambayı açtığınızda harika bir aydınlatmanız olacak!

Çerçeveler Çiçek Açsın

kendin-yap-3

Kendin yap dekorasyon fikirleri ile yapabileceğiniz bir başka kolay proje… Bu projeyle eski çerçevenizi değerlendirerek evinize harika bir aksesuar katmış olacaksınız. Biraz yapay çiçek, silikon tabancası ve uygulamak istediğiniz şablon işinizi görecektir.

Kar Taneleri

kendin-yap-4

Dondurma çubukları ile harika bir kendin yap projesini hayata geçirmek mümkün. Oldukça düşük bir maliyetle evinize eşsiz bir aksesuar kazandırabilirsiniz. Dondurma çubuklarını birbirine yapıştırarak kar tanesi formu elde edin. Yapıştırdığınız çubuklar kuruduktan sonra dilediğiniz bir renge boyayın. İp ya da kurdelelerle isterseniz tavandan isterseniz duvardan sarkıtın.

Keçeden Duvar Süsü

kendin-yap-5

İsterseniz ebeveyn isterseniz kız çocuk odası dekorasyon fikirleri için muhteşem bir proje daha! Keçeden kalpler kesin ve iplere tutturun, hepsini şerit bir tahtaya sabitleyin. Özellikle yatak odaları ya da koridor, antrelere duvar dekorasyon fikirleri için farklı ve eşsiz bir proje olacaktır.

2 Yorumlar

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here