Kendin Yap: Yılbaşı Ağacı

Kendin Yap: Yılbaşı ağacı projeleri getiriyoruz karşınıza. Yeni yıla sayılı günler kala, klasik yılbaşı ağaçından farklı bir obje arıyorsanız, alternatif yılbaşı ağacı fikirlerine göz atmalısınız.

Yılbaşı ağacı için alternatif projelere evinizde yer verebilirsiniz. Koskoca bir yılı devirip yeni bir 365 gün daha geliyor. Dilekler, umutlar, yepyeni heyecanlar… Umut dolu bir yıla girerken süslediğimiz yılbaşı ağaçları evleri de heyecana ortak ediyor. Klasik yılbaşı ağacına alternatif projelere evinizde yer vermek isterseniz, size harika örnekler sunuyoruz.

Klasik bir yılbaşı ağacından daha fazlasını istiyorsanız, pek çok seçenek bulunuyor. Örneğin kurumuş ağaç dallarını bir vazo ya da saksıya yerleştirerek yılbaşı figürlerini yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda eski bir merdiveni, birkaç tahtayı, metal objeleri, kurdeleleri bir yılbaşı ağacına dönüştürmek elinizde. Biraz yaratıcılık ve elinizin altında olan malzemeleri kullanarak kendi yılbaşı ağacınızı yapabilirsiniz. Elinizde yeterli malzeme yoksa, kitaplardan da bir yılbaşı ağacı yapmak mümkün. Aynı zamanda yılbaşı ağacını duvar dekorasyon fikirleri ile de tasarlayabilirsiniz. Örneğin duvara çam ağacı sticker’ı uygulayarak harika bir yılbaşı ağacına sahip olabilirsiniz. Duvarda bir yılbaşı ağacı kurgulayacaksanız, tahta parçaları, ipler, ponponlar gibi pek çok malzemeyi bir araya getirebilirsiniz. Sonrasında ağacınızı birkaç küçük yılbaşı süsüne yer verip, biraz ışıklandırmanız yeterli.

Yılbaşı ağacınızın daha sade ve elegan durmasını istiyorsanız bir ya da iki renk kullanmanızı öneririz. Örneğin sadece beyaz ya da gri renkler oldukça ideal. Daha sıcak ve sevimli alternatif bir yılbaşı ağacı istiyorsanız da renk konusunda cömert olabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz birbirinden yaratıcı alternatif yılbaşı ağaçlarını karşınıza getiriyoruz. Kendin yap: Yılbaşı ağacı projeleri…

yilbasi-agaci-1

yilbasi-agaci-2

yilbasi-agaci-7

yilbasi-agaci-6

yilbasi-agaci-5

yilbasi-agaci-4

yilbasi-agaci-3

yilbasi-agaci-12

yilbasi-agaci-11

yilbasi-agaci-9

yilbasi-agaci-8

yilbasi-agaci-16

yilbasi-agaci-15

yilbasi-agaci-14

yilbasi-agaci-13

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here