Kitaplık Duvarlar

Kitaplık duvarlar evlerde eşsiz bir dekorasyon önerisi olarak karşımızda duruyor. Sıcak bir atmosfer oluşturmak için dekorasyon önerisine ihtiyacınız varsa, kitaplık duvarlar ile harikalar yaratabilirsiniz.

Kitaplar, okudukça hayatlarımıza önemli katkılar sağlarken aynı zamanda evlerin dekorasyonunda da çok özel aksesuarlar olarak kullanılabilir. Kitaplık duvarlar ile özellikle yüksek tavanlı evlerde oldukça şık bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Kitaplık duvarlar hem mekanı ilginç hale getirecek hem de son derece sıcak bir ambiyans yaratacaktır.

Kitaplık duvarlar ile sıcak atmosfer

Tek bir duvarın tüm bölümünde kitaplık duvarlar kurgulayabileceğiniz gibi sadece belli bir yükseklikte de duvarlar oluşturmanız mümkün. Geniş bir mekanın tek duvarında kullanacağınız boydan boya kitaplığın hemen önüne yemek masası ya da kanepe yerleştirebilirsiniz. Kitaplığı yerleştirirken de farklı bir dekorasyon uygulayabilirsiniz. Örneğin kitaplarınızı tek bir renk ile kaplayabilir ya da bir renk kombinasyonu yaratarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kitaplığını yerleştireceğiniz duvara sticker ya da duvar kağıdı uygulayarak çekici bir hale getirebilirsiniz. Örneğin taş tuğla dekorasyonlu bir duvar kağıdı yapacağınız duvara açık raf sistemi kurgulayabilirsiniz.

Kitaplık duvarları yüksek tavanlı mekanlarda kullanacağınız gibi aynı zamanda bir odayı bölme amacıyla da kurgulayabilirsiniz. Özellikle stüdyo tipi dairelerde yemek, uyuma ya da dinlenme alanlarında kitaplık duvarlar yaratabilirsiniz. Bunun için tavana kadar kitaplık yapabileceğiniz gibi kısa raflı kütüphaneler kullanabilirsiniz. Ayrıca boş alanları fonksiyonel bir şekilde kullanmak için de kitaplıklar son derece akıllı dekorasyon fikirleri. Örneğin kapı kirişleri, koridor boşlukları, merdiven boşlukları… Kitaplık duvarlar için harika alanlar… İşte karşınızda şaşırtıcı kitaplık duvarlar…

Ayrıca kitaplıkların düzenli görünmesini istiyorsanız, buradaki konumuza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

kitaplıkduvarlar1
kitaplıkduvarlar2
kitaplıkduvarlar3
kitaplıkduvarlar4

kitaplıkduvarlar5

kitaplıkduvarlar7

kitaplıkduvarlar8

kitaplıkduvarlar9

kitaplıkduvarlar10

kitaplıkduvarlar11

kitaplıkduvarlar12

kitaplıkduvarlar13

kitaplıkduvarlar14

kitaplıkduvarlar15

kitaplıkduvarlar16

kitaplıkduvarlar18

kitaplıkduvarlar20

kitaplıkduvarlar21

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here