Küçük Ama Lüks Banyolar

Küçük ama lüks banyolar ile ilgili dekorasyon fikirleri arıyorsanız, işiniz sandığınız kadar zor değil. Kentli yaşamlar gereği pek çok insan küçük apartman dairelerinde yaşamak durumunda. Yaşam alanı küçük metrekarelerden oluşsa da, istediğiniz dekorasyon fikrini hayata geçirebilirsiniz. Yoğun bir günün ardından yorgunluğunuzu atmak için hem konforlu hem de lüks bir banyo dekorasyonu yapabilirsiniz. Üstelik küçük ama lüks banyolar kurgulamanız mümkün.

Küçük ama lüks banyolar için dekorasyon fikirleri

Küçük metrekareli banyonuzu akıllı dekorasyon fikirleriyle beş yıldızlı bir otelin banyosuna dönüştürebilirsiniz. Öncelikle zemin ve duvar karolarına karar vererek işe başlayabilirsiniz. Üstelik uygulayacağınız mekanın küçük metrekareli olması, bütçenizi de rahatlatacaktır. Düşük bir bütçe ayırmak istiyorsanız, şeffaf bir duşakabin seçmek işinizi kolaylaştıracaktır. Küçük ama lüks banyolar elde etmenin sihirli kısmı da gösterişli bir odak noktası kurgulamak. Bunun için örneğin lavabo dolabınızın gösterişli olmasına ya da görkemli bir ayna seçmeye özen gösterebilirsiniz.

Küçük ama lüks banyolar için önemli bir diğer konu da aydınlatma… Banyonuzun aydınlatmasını kurgularken, birden fazla aydınlatma unsurlarından yararlanabilirsiniz. Spot aydınlatmalarla birlikte şık bir avize ya da havalı apliklere yer verebilirsiniz. Ayrıca banyonuzu zengin gösteren aksesuarlar seçmeniz, küçük ama lüks banyolar için önemli katkılar sağlayacaktır.

İşte karşınızda küçük ama lüks banyolar için ilham verecek dekorasyon fikirleri…

küçükamalüksbanyolar1
küçükamalüksbanyolar2

küçükamalüksbanyolar3

küçükamalüksbanyolar4

küçükamalüksbanyolar5

küçükamalüksbanyolar6

küçükamalüksbanyolar7

küçükamalüksbanyolar8

küçükamalüksbanyolar9

küçükamalüksbanyolar10

küçükamalüksbanyolar11

küçükamalüksbanyolar12

küçükamalüksbanyolar13

küçükamalüksbanyolar14

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here