Küvet Tasarımları

Keşmekeş bir trafik, bütün gün süren toplantılar, uzun telefon görüşmeleri, hazırlanan raporlar… Yoğun bir günün ardından kendimizi banyoya atmak en büyük terapilerden biri. Hem vücudun hem de ruhun detoksu için… Kendinizi şımartmak, konforu ve estetiği ön planda tutmak için banyoların en büyük vurgusunu sağlayan da küvetler. Eğlence, heyecan, konfor ve huzur için banyonuzu yenilemek ya da yeni evinizin yeni banyosunu yapmak istiyorsanız, size küvetler konusunda geniş bir yelpaze sunuyoruz.
Küvetlere öncelikle ayaklı modellerden başlayalım. Yüzyıllardır kullanılan küvetin en eski ve en basit şeklidir ayaklı küvetler. Genellikle porselen, akrilik, dökme demir veya çelikten üretilir. Günümüzde modern şekilleriyle de karşımıza çıkan ayaklı küvetler, banyolarda lükse vurgu yapar. Musluk genel olarak küvetin üzerine monte edilir ya da duvara monte edilerek çözüm sağlanır. Banyoyu bir yaşam alanıymış hissi veren ayaklı küvetlerin yanında kullanacağınız oturma alanı ile de bütünleştirebilirsiniz.
Küvetlerin başka bir modeli de taş ya da ahşap kaplı gömülü küvetlerdir. Duvara bitişik ya da bağımsız olarak konumlandırılan bu küvetlerde bir mobilya hissi yaratılır. Zeminden aşağıya da kullanılabilir. Geniş etrafı hem musluk hem de aksesuarlar için alan olarak kullanılır.
Eğer küvetinizin bir havuz ya da masaj olarak kullanmak isterseniz de jakuzili küvetler emrinize amade. Masajlı yüzme havuzlarının basitleştirilmiş şekliyle karşımıza çıkan jakuziler, teknolojinin imkanlarından oldukça cömert bir şekilde faydalanıyor. Tasarımcılar, banyolarında SPA keyfi yaşamak isteyenler için pek çok alternatif sunuyor.
Banyonun en önemli odak noktasını oluşturan küvet modelinize karar verdikten sonra aksesuarlar, lavabo ve klozete karar vermek daha doğru olacaktır. Nasıl bir banyo sizi mutlu eder, cevabının ilk verilmesi gereken en önemli soru… Sorunun cevabını verebilmeniz için size pek çok alternatifin fotoğraflarıyla yardımcı oluyoruz.

ddekor-küvet-tasarımları-1

ddekor-küvet-tasarımları-38

ddekor-küvet-tasarımları-41

ddekor-küvet-tasarımları-51

ddekor-küvet-tasarımları-61

ddekor-küvet-tasarımları-71

ddekor-küvet-tasarımları-81

ddekor-küvet-tasarımları-91

ddekor-küvet-tasarımları-101

ddekor-küvet-tasarımları-111

ddekor-küvet-tasarımları-121

ddekor-küvet-tasarımları-131

ddekor-küvet-tasarımları-141

ddekor-küvet-tasarımları-151

ddekor-küvet-tasarımları-161

ddekor-küvet-tasarımları-171

ddekor-küvet-tasarımları-181

ddekor-küvet-tasarımları-191

ddekor-küvet-tasarımları-201

ddekor-küvet-tasarımları-210

ddekor-küvet-tasarımları-211

ddekor-küvet-tasarımları-221

ddekor-küvet-tasarımları-231

ddekor-küvet-tasarımları-241

ddekor-küvet-tasarımları-251

ddekor-küvet-tasarımları-261

ddekor-küvet-tasarımları-271

ddekor-küvet-tasarımları-281

ddekor-küvet-tasarımları-291

ddekor-küvet-tasarımları-301

ddekor-küvet-tasarımları-311

ddekor-küvet-tasarımları-321

ddekor-küvet-tasarımları-331

ddekor-küvet-tasarımları-341

ddekor-küvet-tasarımları-351

ddekor-küvet-tasarımları-361

ddekor-küvet-tasarımları-371

ddekor-küvet-tasarımları-381

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here