Mantar Pano ile Tasarım Fikirleri

Mantar pano ile tasarım fikirleri konusunda pek çok örnek bulunuyor. Yaratıcı ev dekorasyon fikirleri ile son derece uygun bir malzeme olan mantar panolardan harikalar yaratabilirsiniz.

Mantar pano ile tasarım fikirleri uygulamaları hem şık hem de kullanışlı alanları hayata geçirebilirsiniz. Mantar panolar, kolayca hayata geçirilebilecek projeler için son derece ideal bir malzeme. Genellikle ofis ya da çalışma odalarında kullanılan mantar panolar, son derece kullanışlı ve uygulaması kolay bir malzeme. Ev dekorasyon fikirleri için de geniş bir kullanım seçeneği sunan mantar panolar ile birbirinden şık fikirler yaratabilirsiniz. İstediğiniz büyüklükte mantar pano alabilir ya da rulo halinde satılanları tercih edebilirsiniz.  Evinizde farklı tasarımlar görmeyi seven biriyseniz bu konumuz tam size göre. Mantar pano ile tasarım fikirleri, salondan çocuk odasına, mutfaktan antreye dek çok şık örneklere evinizde yer açın.

Örneğin rulo mantar pano alarak istediğiniz bir duvarı kaplamanız çok kolay. Duvar kağıdı gibi kaplayacağınız mantar duvarınızı birkaç raptiye ile istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üzerine unutulmaması gereken notları, fotoğrafları, çocuğunuzun yaptığı resimleri asarak duvarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Özellikle koridor ya da antreler, mutfak, çalışma odası ya da çocuk odası dekorasyon fikirleri açısından harika bir fikir olacaktır. Ya da büyük harflerle bir mesaj yazarak duvar dekorasyon fikirleri uygulayabilirsiniz.

Çalışma odaları ve çocuk odalarında masa ve dolap arasındaki boşluğu mantar pano ile değerlendirmeniz mümkün. Çalışma takvimleri, çalışma enerjisini artırmak için mesajlar, unutulmaması gereken notlar için düzenli bir çalışma alanı yaratmanıza yardımcı olacaktır. Eğer duvarınızda daha özel bir etki yaratmak istiyorsanız, rulo mantar panonuzu kareler oluşturacak şekilde keserek de kullanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz yerleri şablonlar yardımıyla boyayabilir, mantar pano duvarınızın üzerine raflar kullanabilirsiniz. Mantar panoları büyük ya da küçük çerçevelere yerleştirerek değerlendirmek de iyi bir fikir. Özellikle masaüstü notlarınız için ya da takılarınızı yerleştirmek için şık mantar panolarınız olacaktır.

Mantar pano ile tasarım fikirleri arasında tıpkı duvarları kapladığınız gibi mantar panoları kapılarda da uygulayabilirsiniz. Çocuk odalarının kapıları kullanışlı ve şık bir seçim olacaktır. Öte yandan aynı fikri, dolap kapaklarında değerlendirebilirsiniz. Dolap kapağının ön ya da arka tarafında uygulayacağınız mantar panolar, özellikle antredeki dolaplarda işe yarayacaktır.

Mantar panoları dilediğiniz şablonlarda keserek kullanabilirsiniz. Örneğin bir düşünce bulutu şeklinde keseceğiniz mantar panoya esprili mesaj notları yazabilirsiniz.

Mantar pano ile tasarım fikirleri konusunda pek çok yaratıcı örneği karşınıza getiriyoruz. Dekorasyon fikirleri konusunda içlerinden birinin ilham vermesi dileğiyle…

mantarpanoiletasarimfikirleri1

mantarpanoiletasarimfikirleri2

mantarpanoiletasarimfikirleri3

mantarpanoiletasarimfikirleri4

mantarpanoiletasarimfikirleri5

mantarpanoiletasarimfikirleri6

mantarpanoiletasarimfikirleri7

mantarpanoiletasarimfikirleri8

mantarpanoiletasarimfikirleri9

mantarpanoiletasarimfikirleri10

mantarpanoiletasarimfikirleri11

mantarpanoiletasarimfikirleri12

mantarpanoiletasarimfikirleri13

mantarpanoiletasarimfikirleri14

mantarpanoiletasarimfikirleri15

mantarpanoiletasarimfikirleri16

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here