Mavi Beyaz Banyolar

Mavi beyaz banyolar ile sakinleştirici, rahatlatıcı bir atmosfer elde edebilirsiniz. Mavi ve beyaz renkler banyolarda sıklıkla kullanılsa da bazı püf noktalarıyla bu iki rengi daha çarpıcı bir hale getirebilirsiniz.

Mavi beyaz banyolar, yorgun bir günün ardından sakinleştirici ve rahatlatıcı özelliğiyle adeta bir terapi alanı sağlar. Deniz ve gökyüzünü hatırlatan mavi tonlarını beyaz ile eşleştirmek, en doğru banyo dekorasyon fikirleri arasında. Ancak mavi ve beyaz banyo dekorasyonu yaparken, mavi rengi doğru kullanmalısınız; bir bebek odasını anımsatmaktan kaçınmalısınız. Bu nedenle mavi rengi bir ya da birkaç tonuyla birlikte değerlendirebilirsiniz. Mavi tonları bir arada kullanarak daha dramatik ve çarpıcı banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz.

mavibeyazbanyolar16Mavi beyaz banyolar için aydınlık ve derinlik üzerine renk oyunları kurgulamak elinizde. Kazanmak istediğiniz aydınlık alanlar için beyaz rengi kullanabilir, derinlik kazandırmak istediğiniz alanlar için ise mavinin birkaç tonunu uygulayabilirsiniz. Örneğin duvar ya da yer karolarında mavinin birkaç tonunu uygulayarak derinlik katabilmeniz mümkün. Öte yandan beyaz vitrifiyeler de mavi tonlarıyla çarpıcı duracaktır.

Banyonuzda ister modern ister geleneksel bir dekorasyon uygulayın tüm stiller için mavi beyaz renkleri kullanabilirsiniz. Küçük banyolar için de mavi ve beyaz renk kullanmak son derece doğru bir tercih olacaktır. Mavinin açık tonları ile beyaz rengi kullanarak banyonuzu olduğundan daha geniş ve aydınlık gösterebilirsiniz. Ayrıca küçük banyolar için mavi beyaz renk ile geniş aynalar kullanabilirsiniz.

Ayrıca daha cesur bir banyo sahibi olmak istiyorsanız mavinin güçlü tonlarını tercih edebilirsiniz. Koyu mavi kullanarak son derece sofistike ve çarpıcı bir banyo elde edebilirsiniz. Şık bir ayna kullanarak banyonuzu eşsiz bir hale getirebilirsiniz. Lüks bir banyo vurgusu için beyaz parlak ya da gümüş çerçeveli bir aynaya yer verebilirsiniz.

Mavi beyaz banyolar kurgulamak için birbirinden şık ve çarpıcı örnekler getiriyoruz karşınıza. Banyo dekorasyon fikirleri için mavi beyaz banyolar sizi bekliyor.

mavibeyazbanyolar1

mavibeyazbanyolar2

mavibeyazbanyolar3

mavibeyazbanyolar4

mavibeyazbanyolar5

mavibeyazbanyolar6

mavibeyazbanyolar7

mavibeyazbanyolar8

mavibeyazbanyolar9

mavibeyazbanyolar10

mavibeyazbanyolar12

mavibeyazbanyolar13

mavibeyazbanyolar14

mavibeyazbanyolar15
replica watches monaco patek philippe replica moon watch Rolex Replica Watches Swiss