Mutfaklara Köşe Takımları

Mutfaklara köşe takımları hem keyifli hem de pratik alanlar yaratılmasında önemli aktörler. Kimi zaman evden çıkmadan önce hızla yapılan kahvaltılara kimi zaman da 5 çayı keyfine,mutfaklara köşe takımları eşlik edebilir.

Mutfaklara köşe takımları yerleştirerek keyifli ve konforlu bir alan kurgulayabilirsiniz. Mutfağınızı yemek hazırlama ve pişirmenin yanı sıra sosyalleşmek, dinlenmek, kitap-gazete okumak ya da keyif yapmak için organize edebilirsiniz. Eğer alan büyüklüğünüz izin veriyorsa, mutfaklara köşe takımları ile pratik ve keyifli saatlere hazır olun.

“Mutfaklara  köşe takımları”nda renk seçimleri

Mutfaklara köşe takımları kurgularken hazır satılan mobilyaları tercih edeceğiniz gibi tamamen sizin seçeceğiniz özel bir tasarım da yaptırabilirsiniz. Sedir ya da bankın ve sandalyelerin üzerine minderler ile masa örtüsü ile mutfağınızda harika bir köşe oluşturabilirsiniz. Mutfak köşe takımları üzerine kullanacağınız tekstiller son derece önemli. Peki, mutfak köşe takımları modelleri nasıl olmalı, hangi renkler tercih edilmeli? Mutfak köşe takım modelleri seçerken, mutfağınızın formuna uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer hazır mutfak köşe takımı almadan önce mutlaka ölçü bilgilerini çıkarmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca köşeniz için özel bir tasarım yaptıracaksanız nasıl bir model olacağına en ince ayrıntısına kadar bilgisini vermelisiniz. “Mutfaklara köşe takımları”nın renklerinde, elbette mutfağınızın genel dekorasyonuna uygun olmalı. Mutfağınızın renkleri daha sade ve yalın tonlardaysa köşe takımınızda daha fazla renk kullanarak mekana canlılık katabilirsiniz. Gök mavisi ve beyaz tonları ile muhteşem bir köşe takımı kurgulayabilirsiniz. Özellikle daha az gün ışığı alan köşeniz için açık renk seçimleri doğru olacaktır. Gök mavisi ve beyaz bir mutfak köşe takımı, kendinizi iyi hissettirecektir. Limon, turuncu gibi narenciye tonları ve kırmızıyla da mutfağınızda neşeli ve hareketli köşeler yaratabilirsiniz. Eğer köşe takımınızın mobilyasında ahşap renkler tercih ederseniz, bahar yeşili, sarı, mavi, grinin açık tonları tam size göre.

Mutfaklara köşe takımları dekorasyon fikirleri ile baştan aşağı etkileyici bir alan yaratmanız mümkün. Yerleştireceğiniz köşenin duvarlarını da unutmayın. Örneğin ince raflarla koleksiyonunuzu sergileyebilir ya da minik aksesuarlarınıza yer verebilirsiniz. Ayrıca tabaklar ya da tablolar, en çok tercih edilen mutfak duvar dekorasyon fikirleri arasında.

Mutfaklara köşe takımları kurgularken aydınlatma unsurlarını da unutmayın. Özellikle gün ışığı almayan köşeler için sarkıt lambalar ya da aplikler kullanabilirsiniz.

Mutfaklara köşe takımları arıyorsanız, size ilham verecek harika dekorasyon fikirleri ile birbirinden şık mutfak köşe takımları…

mutfaklarakosetakimlari1

mutfaklarakosetakimlari2

mutfaklarakosetakimlari3

mutfaklarakosetakimlari4

mutfaklarakosetakimlari5

mutfaklarakosetakimlari6

mutfaklarakosetakimlari7

mutfaklarakosetakimlari8

mutfaklarakosetakimlari9

mutfaklarakosetakimlari10

mutfaklarakosetakimlari11

mutfaklarakosetakimlari12

mutfaklarakosetakimlari13

mutfaklarakosetakimlari14

mutfaklarakosetakimlari15

mutfaklarakosetakimlari16

mutfaklarakosetakimlari17

mutfaklarakosetakimlari18

mutfaklarakosetakimlari19

mutfaklarakosetakimlari20

mutfaklarakosetakimlari21

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here