Öncesi – Sonrası: Aydınlık Salon

chicos y chicas solteros Öncesi – sonrası: Aydınlık salon projesini getiriyoruz bu kez karşınıza. Oldukça karanlık, renksiz ve kasvetli görünen salon, akıllı dekorasyon fikirleri ile muhteşem bir yaşam alanına dönüşmüş.

http://heatherbestel.com/category/videos

festival rencontres et racines 2012 programme Öncesi – sonrası: Aydınlık salon dekorasyon projesi, “kasvetli bir salondan nasıl ferah ve çekici bir salon yaratılır” sorusunun yaratıcı yanıtlarından biri. 14 metrekarelik küçük salonun sağındaki balkon kapısı ve solundaki radyatör, mobilya yerleşiminde en başlıca sorun olmuş. Ancak buna oldukça akıllı çözümler bulunmuş.

http://www.selectservices.co.uk/?propeler=opinioni-su-iq-option&245=3e opinioni su iq option Kasvetli ve sıkıcı bir salonun öncelikle duvarları beyaza boyanarak işe başlanmış. Böylelikle küçük ve gün ışığını fazla almayan yaşam alanının beyaz renk ile olduğundan daha büyük ve aydınlık görünmesi sağlanmış. Koyu renk perdelerin yerine ise beyaz store perde kullanılmış. Radyatörün olduğu duvar ise son derece akıllı bir uygulamayla harika bir TV ünitesi olarak kullanılmış. Radyatörün üzerine raflar kurgulanarak hem kablolar gizlenmiş hem de kitap ve resimler için sergileme alanı yaratılmış. Ev sahibinin berjerleri beyaza boyanarak keten kumaşla kaplanmış ve ikili bir kanepe ile oturma bölümü tamamlanmış. İkili kanepenin koyuluğu, sarı ve  mavi renkli kırlentlerle kırılmış. İkinci el olarak satın alınan vintage cam orta sehpa ise oturma bölümüne uyum sağlamış. Zeminde ise temiz parkeler korunmuş, üzerine jüt kilim kullanılmış.

free binary options trading software download Öncesi – sonrası: Aydınlık salon dekorasyon fikirleri sunan projede, en dikkat çekici kısmı ise ferah görünüm sunması. Hem kullanılan mobilyalar hem renk hem de aydınlatma unsurları ile ferah ve aydınlık hissi üzerinde durulmuş. Beyaz duvarlar ve ferah mobilya yerleşimine, beyaz vintage lambader önemli katkılar sağlamış.

where can i buy viagra online in the usa Balkon kapısının hemen yanındaki pencere bölümünde ise harika bir oturma alanı kurgulanmış. Pencere önündeki boşluk, ahşap panellerle kaplanarak üzerine minder yerleştirilmiş ve hemen yanına küçük bir çay sehpası kullanılmış.

http://missionnorman.org/emiios/3867 Salonun duvarlarında ise ailenin tatilde topladığı istiridye kabukları yerleştirilen çerçeveler dikkat çekici. Böylelikle yaşam alanına küçük dokunuşlarla kişisellik katılmış. Aynı zamanda başka bir çerçevede kullanılan harita da son derece hoş bir fikir.

http://aquanetta.pl/?kostromesp=opcje-binarne-gielda&5d7=0f Öncesi – sonrası: Aydınlık salon proje, kasvetli ve sıkıcı yaşam alanını baştan aşağı değiştirmiş. Akıllı dekorasyon fikirleri ile hem kullanışlı hem de aydınlık ve temiz bir görünüm elde edilmiş.

opzioni digitali loghin aydinliksalon1

see aydinliksalon2

rencontres petites annonces 91 aydinliksalon3

http://www.mabnapouyesh.com/dfdf/3197 aydinliksalon4

aydinliksalon5

aydinliksalon6

aydinliksalon7

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here