Öncesi-Sonrası: Küçük Banyo

Öncesi-Sonrası: Küçük banyo yenileme projesini getiriyoruz karşınıza. Yaklaşık 4 metrekarelik küçük banyo, eski ve kullanışsız görüntüsünü yenilenme projesiyle geride bırakmış.

Öncesi-Sonrası: Küçük banyo yenileme projesi, akıllı seçimler sayesinde aydınlık ve kullanışlı bir alan haline getirilmiş. Küçük ve karanlık eski banyonun, aynı zamanda elektrik sistemi de tehlikeli noktaya varmak üzereymiş. Gün ışığının girebileceği küçük bir pencere olmasına karşın karanlık ferah görünmeyen banyo, akıllı uygulamalar sayesinde ferah, temiz ve modern bir mekana dönüştürülmüş.

Zeminde ve  küvetin olduğu duvarın penceresine kadar olan bölümde devam ettirilen pembe fayanslar tamamen kaldırılmış. Zeminde mavi-beyaz karolar kullanılmış ve banyonun tümüne beyaz hakim kılınmış. Beyaz renk, mavi ile bütünleştirilmiş. Küvetin yerine, hem kullanımı rahat hem de banyoyu daha geniş ve ferah göstermesi için camlı kabin kullanılmış. Eski pencerenin yerine cam tuğlalar örülerek şık bir alan yaratılmış. Duş kabininin içine zeminde kullanılan karolar kullanılarak zeminin bütünlüğü korunmuş. Ayrıca nişler oluşturularak duş kabinin içinde şampuanlar için yeterli alan açılmış. Duş kabininde beyaz seramiklerle oturma alanı sağlanarak konforlu bir banyo keyfi sunulmuş. Banyonun beyaz seramik duvarlarında ise mavi tonlarında mozaik seramik şeritlerin su şeklinde akması sağlanmış.

Eski ve yıpranmış lavabo kabinin yerine ahşap modern bir kabin yerleştirilmiş. Böylelikle banyonun görünümü ferah ve sıcak bir ambiyans yakalamış. Lavabo kabinin üzerinde kullanılan modern aplikler ve sade ayna ile temiz bir görünüm yakalanmış.

Öncesi-Sonrası: Küçük banyo projesinde düşük maliyetle harika bir keyif alanı kurgulanmış. Basit, sade ama son derece şık bir banyoda aydınlık ve konforlu bir alan yaratılmış. Böylelikle 4 metrekarelik bir banyo, tüm konforlu alanlardan ve ferahlık hissinden ödün verilmeden yenilenmiş. Öncesi-Sonrası: Küçük banyo projesi, yenilemek istediğiniz banyo için dekorasyon fikirleri verecektir.

oncesisonrasikucukbanyo1

oncesisonrasikucukbanyo2

oncesisonrasikucukbanyo3

oncesisonrasikucukbanyo4

oncesisonrasikucukbanyo5

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here