Öncesi – Sonrası: Zarif Mutfak

http://www.hamburg-zeigt-kunst.de/?biudet=bekommt-man-den-gewinn-bei-bin%C3%A4re-optionen-zur%C3%BCck&6f1=48 Öncesi – Sonrası: Zarif mutfak yenileme çalışması, hayallerin gerçekleştiği bir yolcuğun projesi… Sıkıcı ve kullanışsız mutfağın dönüşüm yolculuğunu paylaşıyoruz sizlerle… Yalın ama zarif uygulama projesi, mutfak dekorasyon fikirleri konusunda ilham veriyor.

watch

go site Öncesi – Sonrası: Zarif mutfak projesi, ev sahibinin hayallerini gerçekleştirdiği bir çalışma olarak hayat bulmuş. Eski, yıpranmış meşe dolaplarla çevrili sıkıcı ve kullanışsız mutfak, adeta baştan çıkarıcı, çarpıcı bir mutfağa dönüştürülmüş. Öncelikle meşe dolaplar kaldırılarak, karanlık ve eski görünümünden kurtarılan mutfak, aydınlık ve zarif dekorasyon fikirleri ile baştan aşağı yenilenmiş. Mutfağın aydınlık ve yumuşak tonlara sahip olması için beyaz ve açık gri tonlara yer verilmiş.

http://documentalqueridowatson.es/pizdyhov/9953 Tüm mutfak dolaplarında kullanılan beyaz renk, mutfağa hem aydınlık hem de zarif bir etki yaratmış. Mutfak dolapları fonksiyonel bir şekilde tasarlanarak kullanım kolaylığı ön planda tutulmuş. Açık gri kullanılan duvarlara, uyum sağlaması için karoların gri ve beyaz yumuşak desenli olanları tercih edilmiş. Desenli karolar, mutfağın geneline hakim olan huzura ve zarafeti güçlendirmiş.

popzionibinarie Ladin malzemeden tasarlanan mutfak adasında yemek hazırlama alanı oluşturulmuş. Mutfak adası yemek hazırlamanın yanı sıra hem sohbet hem de yemek yeme alanı için de kurgulanmış. Ayrıca mutfak adasında çekmece ve dolaplara yer verilerek fazladan depolama alanları oluşturulmuş.  Öncesi – Sonrası: Zarif mutfak projesinde en dikkat çekici bölüm, adada kullanılan kırmızı bar tabureleri. Kırmızı bar tabureleri, mutfakta çarpıcı bir etki yaratırken aynı zamanda zarafeti de korumuş. Ayrıca aksesuar olarak kullanılan retro antika bir telefon da, kırmızı bar taburelerine gönderme yapmış.

7emes rencontres nationales chantier ecole Ev sahibinin her gün taze gıda satın aldığı göz önünde bulundurularak buzdolabının büyük olması tercih edilmemiş. Buzdolabının yanına minik bir şaraplık kurgulanmış. Aynı zamanda tüm ankastrelerin dolaplarla fonksiyonluğu artırılmış. Fırının hemen altındaki çekmece ve dolaplar fırın tepsileri için akıllı depolama alanları olarak ayrılmış.

site de rencontre fille cote d'ivoire Zeminde ceviz lamine parke tercih edilirken hem adada hem de mutfak tezgahında geleneksel dokulu mermer kullanılmış. Mermerin doğal görüntüsü, gri ve beyaz mutfağı desteklemiş. Gün ışığının bolca gezdiği zarif mutfakta, aydınlatma unsurları da hem dekorasyona hem de ferahlığa katkıda bulunmuş. Tavana yerleştirilen LED aydınlatmaların yanı sıra adanın hemen üzerine 3 adet cam karpuz sarkıt lambalar çarpıcı bir etki yaratmış.

source Öncesi – Sonrası: Zarif mutfak projesi, yalın ama çarpıcı bir şekilde hayata geçmiş. Mutfak dekorasyon fikirleri konusunda ilham verecek projenin fotoğraflarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

sites de rencontres entiГЁrement gratuits et sГ©rieux  

nazi dating oncesisonrasizarifmutfak1

go site oncesisonrasizarifmutfak2

como conocer gente en un pais extranjero oncesisonrasizarifmutfak3

oncesisonrasizarifmutfak4

oncesisonrasizarifmutfak5

oncesisonrasizarifmutfak6

oncesisonrasizarifmutfak7

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here