Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri

Pencere önü dekorasyon fikirleri ile evinizde etkileyici alanlar yaratabilirsiniz. Günün yorgunluğunu pencere önünde atmak isterseniz, size harika pencere önü dekorasyon fikirleri sunuyoruz.

Yoğun, stresli bir günün ardından kendimizi sığınağımız olan evlerimize atarız. Zihninizi dinlendirmek, yorgunluğunuzu atmak için pencerelerin önünde kendinize harika alanlar yaratabilirsiniz. Eviniz geniş pencerelere sahipse, şanslısınız demektir. Geniş pencerelerinizle hem gün ışığını evinize çekebilir hem de dekorasyon fikirleri açısından son derece yaratıcı fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Üstelik evinizin geniş pencerelerini kapatmayarak mükemmel alanlar kurgulayabilirsiniz.

Pencere önünü dekorasyon fikirleri ile evinizin oturma düzenini baştan yaratabilirsiniz. Örneğin pencerenizin önüne uygun ölçülerde sedir şeklinde kanepeler yaptırabilirsiniz. Pencere önüne yerleştireceğiniz sedirleri özel yaptıracaksanız, mobilyaların altını depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle fazla eşyalar için de ekstra alana sahip olursunuz.

Mobilya yaptırmak yerine uygun ölçülerde hazır satılan modeller bile işinizi görebilir. Üzerlerine evinizin dekorasyonuna uygun minder ve yastıklarla mükemmel bir atmosfer organize edebilirsiniz. Ya da ölçülerinize uygun L kanepeler de pencere önü dekorasyon fikirleri için doğru bir örnek. Pencere önüne yerleştireceğiniz kanepe ya da sedir, karşısına yerleştireceğiniz berjer ve sehpa ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Pencere önü dekorasyon fikirleri pek çok tarz ile karşımızda, Dilerseniz country bir tarzda sıcak bir atmosfer isterseniz daha elegant bir havayı dekorasyonunuzla buluşturabilirsiniz.

Mahremiyetinizi  sınırlandırmayacak bir manzaranız varsa perdelerinizi kısa kullanarak daha ferah alanlar kurgulamanızı öneririz. Mahremiyetiniz için kalın perde kullanmanız gerekiyorsa, stor, bambu jaluziler ya da ince tüllerle pencerelerinizi giydirebilirsiniz. Ayrıca gece rahat ve konforlu bir oturma düzeni için aydınlatmaları da unutmamalısınız. Tavan aydınlatmanın yanı sıra lambader ile romantik bir ambiyans yaratabilirsiniz.

“Pencere önü dekorasyon fikirleri”ne göz atarak, şaşırtıcı ve konforlu alanlara imza atabilirsiniz. İşte size dekorasyon fikirleri…

pencereonudekorasyonfikirleri1
pencereonudekorasyonfikirleri2

pencereonudekorasyonfikirleri3

pencereonudekorasyonfikirleri4

pencereonudekorasyonfikirleri5

pencereonudekorasyonfikirleri6

pencereonudekorasyonfikirleri7

pencereonudekorasyonfikirleri8
pencereonudekorasyonfikirleri9

pencereonudekorasyonfikirleri10

pencereonudekorasyonfikirleri11

pencereonudekorasyonfikirleri12

pencereonudekorasyonfikirleri13

pencereonudekorasyonfikirleri14

pencereonudekorasyonfikirleri15

pencereonudekorasyonfikirleri16

pencereonudekorasyonfikirleri17

pencereonudekorasyonfikirleri18

pencereonudekorasyonfikirleri19

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here