Renkli Erkek Çocuk Odası

follow Renkli erkek çocuk odası, dekorasyon fikirleri için ilham veriyor. Bol renkli, miks desenli, farklı grafik desenlerin bolca kullanıldığı “renkli erkek çocuk odası”nı , “Haftanın Odası” olarak seçtik.

bijsluiter plavix 75 mg

http://teentube.cz/?ertye=sinfonia-para-un-hombre-solo-pierre-schaeffer&aa2=22

http://www.segway.fi/?kastoto=broker-bin%C3%A4re-optionen-test&ff2=b3 Renkli erkek çocuk odası dekorasyon fikirleri arıyorsanız, ilham verecek bir mekanı büyüteç altına alıyoruz. Odanın tasarımı yapılma aşamasında cinsiyeti erkek olarak belirlenen bebeğin odası, bol renkli ve miks desenleriyle dikkat çekiyor. Yaklaşık 20 metrekarelik renkli erkek çocuk odası, şaşırtıcı grafik desenleriyle bezenmiş. Tavanda türkuaz, açık sarı ve beyaz renklerle şeritler kurgulanmış. Tavandaki grafik desenleri odanın bütününe eğlenceli bir hakimiyet sağlamış. Grafik desenler ve renkler, birbirine zıt şekillerde kullanılmış. Bebek karyolasının olduğu duvar ve tam aksındaki duvar, siyah fırça darbelerinden oluşan bir duvar kağıdı ile kaplanmış. Karyolanın hemen üzerine grafik desenli tablolar yerleştirilmiş. Odadaki vurgu renklerden biri olan hardal rengi, tablolardan birinde de kullanılmış.

viagra samples for physicians Fırça darbelerinden oluşan siyah-beyaz duvar kağıdı ile kaplı diğer duvarda koyu antrasit bir konsola yer verilmiş. Konsol, üzerindeki şık ayna ve hardal rengi-beyaz abajurlarla tamamlanmış. Konsolun sağ tarafında anne için oluşturulan gri berjer, üzerindeki hardal sarısı koltuk örtüsü ve ayak pufu ile tamamlanmış.

Diğer duvarlarda ise açık kahve duvar kağıdı kullanılmış. Penceredeki perdelerde de grafik desenleri devam ettirilmiş. Zeminde kullanılan açık renk düz halı, tüm renk ve grafiklerin ön plana çıkartılması için seçilmiş. Zıtlıkların içinde ama uyumlu, renkli erkek çocuk odası son derece keyifli bir izlenim yaratmış. Tavanda kullanılan vintage, cam karpuzlu aydınlatma unsuru da odanın bütününe katkı sağlamış.

follow site Erkek çocuk odaları dekorasyon fikirleri konusunda ilham alabileceğiniz bu eğlenceli oda, zıtlıklarla yaratılan uyumun iyi bir örneği.  Bol renkli, miks desenli, farklı grafik desenlerin bolca kullanıldığı “renkli erkek çocuk odası”nı, “Haftanın Odası” olarak seçtik.

see renklierkekcocukodasi1

http://orpheum-nuernberg.de/?bioede=gratis-binare-optios-handel-met-demo-account&276=5c renklierkekcocukodasi2

http://oepib.org/?efiop=ligar-por-chat-gratis&577=87 renklierkekcocukodasi3

http://mustangcipowebaruhaz.hu/?sisd=option-web-demo&93b=1a renklierkekcocukodasi4

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

http://beerbourbonbacon.com/?niokis=premier-matchmaking-firm-for-busy-professionals&384=64

follow url