Salona Renkli Dokunuş

Salona renkli dokunuş katarak sıkıcılıktan kurtarabilirsiniz. Eğer salonunuzun sıradanlığını kırmak istiyorsanız, birkaç kolay dokunuşla yapabileceğiniz dekorasyon fikirleri karşınızda…

Salona renkli dokunuş katmak sandığınız gibi yüksek bütçeler ve yorucu çalışmalardan geçmiyor. Salonunuzun sıradanlığını kırmak için biraz renk kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Salon dekorasyonunu değiştirmek için düşük bir bütçeniz varsa, renkli aksesuarlar ve renkli tekstillerden yararlanabilirsiniz. Örneğin kanepenizin üzerine koltuk şalı ve yastıklar kullanarak salonunuzun sıradanlığını kırabilirsiniz. Kahverengi koltuk takımı için turuncu, türkuaz, turuncu renkler ideal. Mavi tonlarında bir oturma grubunuz varsa, fuşya, fıstık yeşili, sarı seçebilir, açık renklere hakim kanepeler için de karışık renk ve desenler kullanabilirsiniz.

Ayrıca küçük aksesuarlarla da salona renkli bir dokunuş yapabilirsiniz. Orta sehpanıza renkli büyük bir kase, şamdanlar, renkli biblolar kullanmak iyi bir fikir. Aplik ya da abajurlar ve saksılarda da renklere yer vermeniz farklı bir dekorasyon yaratmanıza yardımcı olacaktır. Eğer bütçeniz izin veriyorsa, perdelerinizle de salonun sıradanlığını kırabilirsiniz. Örneğin renkli güneşlikler, salonun hakimiyeti açısından oldukça işinize yarayacaktır.

Duvar dekorasyon fikirleri ile de salona renkli dokunuş katabilirsiniz. Büyük, renkli bir pano ya da renkli bir tablo, salonunuzda şık duracaktır.

Evin en çok zaman geçirilen mekanlarından biri olan salonları renkli bir hale getirerek eğlenceli ya da sofistike bir hale getirebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla büyük etkiler sağlayacağınız, salona renkli dokunuş için ilham alabileceğiniz örnekler getiriyoruz size…

salon-dekorasyon-fikirleri-1

salon-dekorasyon-fikirleri-2

salon-dekorasyon-fikirleri-3

salon-dekorasyon-fikirleri-4

salon-dekorasyon-fikirleri-5

salon-dekorasyon-fikirleri-6

salon-dekorasyon-fikirleri-7

salon-dekorasyon-fikirleri-8

salon-dekorasyon-fikirleri-9

salon-dekorasyon-fikirleri-10

salon-dekorasyon-fikirleri-11

salon-dekorasyon-fikirleri-12

salon-dekorasyon-fikirleri-13

salon-dekorasyon-fikirleri-14

salon-dekorasyon-fikirleri-15

salon-dekorasyon-fikirleri-16

salon-dekorasyon-fikirleri-17

salon-dekorasyon-fikirleri-18

salon-dekorasyon-fikirleri-19

salon-dekorasyon-fikirleri-20

salon-dekorasyon-fikirleri-21

 

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here