Salona Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Salona sonbahar dekorasyon fikirleri ile evinizin kapılarını bu güzel mevsime açın… Bunaltıcı sıcak günlerin ardından sonbaharın serinliği evlere de yansıyor. Peki, bu güzel mevsimden ilham alarak salona sonbahar havası getirmek ister misiniz?

Salona sonbahar dekorasyon fikirleri ile evinize bu güzel mevsimin ılık esintisine bırakabilirsiniz. Bunaltıcı sıcak günlerin rehaveti sona erdi. Yaz tatilinin ardından evinize yeni bir soluk getirmek için sonbahardan ilham alabilirsiniz. Böylelikle hem salonunuzu yeni mevsime hem de yeni düzene hazırlayabilirsiniz.

Sonbaharın renkleri ev dekorasyon fikirleri açısından ilham kaynağı. Turuncu, kırmızı, kahverengi, sarı renkler ile kurumuş dallar, mumlar, kozalaklar, kurumuş yapraklar kullanarak salonunuza  sonbaharı getirebilirsiniz.

Salona sonbahar dekorasyon fikirleri ile bütçe dostu uygulamalar yapmak da elinizde. Örneğin kanepenin üzerine yumuşak dokulu bir battaniye ve birkaç uyumlu yastık atmak son derece iyi dekorasyon fikirleri arasında. Aksesuarlar konusunda da yapabileceğiniz pek çok seçenek var. Kurumuş dal ve yaprakları bir vazoda kullanabilirsiniz. Kurumuş yaprakları çerçeveler içinde kullanarak duvar dekorasyonu için eşsiz aksesuarlar kurgulamanız mümkün. Kozalak ya da balkabakları kullanarak salonda çarpıcı bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca mumların üzerine silikon tabancasıyla tarçınlar yapıştırırsanız hem harika bir aksesuar yaratmış hem de salonunuza huzurlu bir koku getirmiş olursunuz.

Salona sonbahar dekorasyon fikirleri ile evinize bu güzel mevsimi getirmek için ilham alabileceğiniz görseller paylaşıyoruz. Hem kendinizi hem evinizi sonbaharın ılık esintisine bırakarak fotoğraflara göz atmanız yeterli.

salondekorasyonfikirleri1

salondekorasyonfikirleri2

salondekorasyonfikirleri3

salondekorasyonfikirleri4

salondekorasyonfikirleri5

salondekorasyonfikirleri6

salondekorasyonfikirleri7

salondekorasyonfikirleri8

salondekorasyonfikirleri9

salondekorasyonfikirleri10

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here