Salona Yuvarlak Düzen

Salona yuvarlak düzen vererek şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Salon dekorasyonunda sıradanlığın dışında şık bir düzen istiyorsanız, oturma alanını yuvarlak bir formda kurgulayabilirsiniz.

Salona yuvarlak düzen ile ilgi çekici ve ferah bir yaşam alanı tasarlayabilirsiniz. Yuvarlak salon dekorasyonu ile sakin, samimi ve elegant bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Eğer geniş bir yaşam alanınız varsa, yuvarlak formda kurgulayacağınız oturma alanıyla daha ferah bir salona sahip olabilirsiniz. Özellikle büyük metrekareli salonlar için oturma alanını yuvarlak formda düzenlemek iyi bir fikir… Ayrıca yuvarlak formlu yapıların salonları için de bu tarzı kullanmak son derece şık duracaktır.

Yuvarlak formlu mobilyalar, yuvarlak salon dekorasyonu için işinizi kolaylaştıracaktır. Mobilya seçiminizde özellikle yarım ay kanepeler kullanabilirsiniz. Salonunuzun büyüklüğüne göre bir ya da iki yarım ay kanepeyi dekorasyon stilinize uygun berjerlerle bütünleyebilirsiniz. Yarım ay formlu kanepeyi duvara dayalı ya da boşluklar vererek değerlendirebilirsiniz. Duvara dayalı yarım ay kanepenizin arkasına yerleştireceğiniz büyük bitkiler ya da büyük dekoratif objeler, aydınlatma unsurları da oldukça şık duracaktır. Yuvarlak bir orta sehpa ile formu güçlendirebilirsiniz. Öte yandan aynı formda halı, bu stil için güçlü dekorasyon fikirlerinden… Yuvarlak bir halı ile aynı zamanda salonunuzdaki oturma alanını yemek odası ve varsa diğer alanlardan daha belirgin hale getirmiş olursunuz. Yuvarlak formu daha dikkat çekici bir hale getirmek isterseniz, tavan alçıpan tasarım fikirlerini de uygulayabilirsiniz.

Salona yuvarlak düzen için son derece şık dekorasyon fikirleri ile kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Seçtiğimiz örneklerden biri size ilham verecek…

Salonunuzu tamamlamak için yuvarlak yemek masası modelleri için buradaki konumuz da ilginizi çekebilir.

yuvarlak-salon-dekorasyonu-1 yuvarlak-salon-dekorasyonu-2 yuvarlak-salon-dekorasyonu-3 yuvarlak-salon-dekorasyonu-4 yuvarlak-salon-dekorasyonu-5 yuvarlak-salon-dekorasyonu-6 yuvarlak-salon-dekorasyonu-7 yuvarlak-salon-dekorasyonu-8 yuvarlak-salon-dekorasyonu-9 yuvarlak-salon-dekorasyonu-10 yuvarlak-salon-dekorasyonu-11 yuvarlak-salon-dekorasyonu-12 yuvarlak-salon-dekorasyonu-13 yuvarlak-salon-dekorasyonu-14 yuvarlak-salon-dekorasyonu-15 yuvarlak-salon-dekorasyonu-16 yuvarlak-salon-dekorasyonu-17 yuvarlak-salon-dekorasyonu-18