Sevgililer Günü Fikirleri

Sevgililer Günü fikirleri arıyorsanız, birbirinden yaratıcı örnekler getiriyoruz karşınıza! Evde romantik bir Sevgililer Günü kutlaması yapmak istiyorsanız, size harika fikirlerimiz var.

Tüm dünyada kutlanan Sevgililer Günü, romantizm dolu bir gün geçirmek için güzel bir fırsat. Sevgililer Günü kutlamasını baş başa kutlamak istiyorsanız romantizmi ikiye katlayacak küçük fikirlerle evinizi renklendirebilirsiniz. Duvardan yatak odasına, sofradan koltuklara dek romantik dokunuşlar getirebilirsiniz. Sevgililer Günü kutlamasına evinizin girişinden başlayabilirsiniz. Taze çiçekler, keçeden yaptığınız kalpler, mumlar… Evin girişini davetkar bir hale getirebilirsiniz. Evin girişinden başlayarak salona dek zemine küçük mumlar yerleştirebilir, uçan balonlarla harika bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Sevgililer Günü kutlamasının en önemli alanı da mükellef bir sofra… Sofra dekorasyon fikirleri konusunda yapabileceğiniz pek çok fikir bulunuyor. Servislerden çatal bıçakları kırmızı kalplerle süsleyebilir, minik notlarla sofranızı süsleyebilirsiniz. Cam kavanozlara şekerlemeler ve mumlar yerleştirebilirsiniz. Çatal ve bıçakları da renkli kurdelelerle bağlayabilir, üzerine notlar ekleyebilirsiniz. Taze çiçekler, çikolatalar, cupcake’ler ve minik şekerlemeler Sevgililer Günü sofranızda çok şık duracaktır. Ayrıca iplere yapıştıracağınız kağıt ya da keçeden kalpleri tavandan sarkıtmak, çok iyi bir fikir… Kalpli ipleri salonda kullanabileceğiniz gibi yatak odanızda da uygulayabilirsiniz.

Sevgililer Günü fikirleri ile evinizde romantizmi artırmak için seçtiğimiz örneklere göz atabilirsiniz. Romantik bir şarkının size eşlik etmesini unutmayın…

Sevgililer Günü fikirleri için örnekler…

sevgililer-gunu-fikirleri-1

sevgililer-gunu-fikirleri-2

sevgililer-gunu-fikirleri-3

sevgililer-gunu-fikirleri-4

sevgililer-gunu-fikirleri-5

sevgililer-gunu-fikirleri-6

sevgililer-gunu-fikirleri-7

sevgililer-gunu-fikirleri-8

sevgililer-gunu-fikirleri-9

sevgililer-gunu-fikirleri-10

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here