Siyah Banyo Modelleri

Siyah banyo modelleri seçerek dramatik bir etki yaratabilirsiniz. Banyo dekorasyon fikirleri almak, farklı bir banyo kurgusu yapmak için siyah rengi kullanabilirsiniz.

Siyah banyo modelleri, farklı, çarpıcı ve dramatik bir etki yaratıyor. Banyonuzda klasik çizgilerden uzak bir şekilde kurgulamak isterseniz, siyah renk tam size göre olabilir. Böylelikle banyonuz hem farklı bir görünüme kavuşacak hem de son derece dramatik bir etkiye sahip olacaktır.

Günümüzde vitrifiye konusunda pek çok stile uygun ürünler sunuyor. Ayrıca duvar ve zemin karolarında siyah rengi kullanacağınız ürünlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siyahın hakim olduğu banyonuzda ikinci renk olarak beyaz, kırmızı, altın ya da gri renklerini kullanabilirsiniz. Hatta üçüncü bir renk ile güçlü vurguları banyonuzda değerlendirebilirsiniz. Örneğin siyah-beyaz bir banyoda, küçük ayrıntıları kırmızı renk ile güçlendirebilirsiniz.

Siyah banyo modelleri ararken öncelikle banyonuzun ihtiyaçlarını gözden geçirmelisiniz. Metrekaresine uygun şekilde zemin ve duvar karolarını seçmeden önce vitrifiye örneklerine karar vermelisiniz. Eğer vitrifiyeler sade çizgilere sahip olacaksa, karolarda desen kullanabilirsiniz. Ayrıca banyonuzda ışıltılı bir görünüm vermek istiyorsanız, parlak ve simli karolar hoşunuza gidecektir. Siyah banyo modelleri ararken, temizlik konusunda takılıyorsanız, içleri beyaz küvet ve lavabolar tercih edebilirsiniz. Böylelikle temizliği konusunda içiniz rahat olur.

Siyah banyo modelleri konusunda seçimlerinizi yaptıktan sonra aksesuarları da unutmayın. Örneğin mumlar, vazo ve bitkiler siyah banyonuzda daha da şık duracaktır. Aydınlatma unsurları da siyah banyolarda etkileyici bir hava yaratacaktır. Gümüş sarkıt lambalar ya da avizeler siyah banyonuz için biçilmiş kaftan!

Banyonuzun görünümünü değiştirmek, farklı bir banyo sahibi olmak istiyorsanız size birbirinden şık siyah banyo modelleri sunuyoruz. Banyo dekorasyon fikirleri konusunda ilham alabilirsiniz.

siyah-banyo-modelleri-1

siyah-banyo-modelleri-2

siyah-banyo-modelleri-3

siyah-banyo-modelleri-4

siyah-banyo-modelleri-5

siyah-banyo-modelleri-6

siyah-banyo-modelleri-7

siyah-banyo-modelleri-8

siyah-banyo-modelleri-9

siyah-banyo-modelleri-10

siyah-banyo-modelleri-11

siyah-banyo-modelleri-12

siyah-banyo-modelleri-13

siyah-banyo-modelleri-14

siyah-banyo-modelleri-16

siyah-banyo-modelleri-17