404 Eror- Sayfa Bulunamadı
We're sorry, but the page you are looking for doesn't exist.
You can go to the Anasayfa

OUR LATEST POSTS

Yazın vazgeçilmez mekanı balkonlar için fonksiyonel tasarımlar, inanılmaz pratik ve işlevsel olabiliyor. Özellikle küçük balkonlar için ideal olan tasarımlar, mangaldan masaya kadar pek çok şeyi daha pratik yaparken bunu minimal olarak başarabiliyor. Böylece size daha fazla kullanılabilir alan yaratmış oluyorlar. Eğer sizde balkonunuzun küçüklüğünden şikayetçiyseniz, bu fonksiyonel tasarımlar imdadınıza yetişebilir. Alternatif olarak şu linke bakmanızda da fayda var. 

Güne nasıl başlarsanız öyle devam eder derler. Yatak odası insanın rahat ve huzurlu olduğu odalardan biridir. Bu rahatlığa birde eşsiz deniz veya orman manzarası manzarası eşlik ediyorsa çok şanlısınız demektir. Büyük bir kısmın böyle bir şansı olmadığını düşünürsek “en azından hayali bile güzel” diyebileceğimiz 20 yatak odasını sizinle paylaşıyoruz.

Artık bahçeler tıpkı evler gibi özenle dekore ediliyorlar. Özellikle yaz aylarında daha çok kullandığımız bahçeler, hem konforlu hem de cıvıl cıvıl bir zaman geçirdiğimiz mekanlar haline dönüşüyor.Özenle seçilmiş rengarenk bahçe mobilyaları, birbirinden güzel çiçeklerle dekore ettiğimiz bahçeler, kimin içini açmaz ki? Güzelliği ve konforuyla 15 Bahçe dekorasyon örneği huzurlarınızda…

Tasarımı  Gregoire De Lafforest‘a ait olan bu kuş kafesi her zaman gördüğümüz  kafeslerinden çok farklı. Fonksiyonel tasarımının yanı sıra mekana çok farklı bir hava katan kafes son derece yalın tasarlanmış. Masa üstünde kullanılan fanus tipindeki camlar tasarımdaki en can alıcı görüntüyü oluşturuyor.  Günlük hayatta kafesin kullanım açısından zorluk çıkaracağını düşünsek de böyle bir tasarım harikasının buna değeceğini düşünüyoruz.

Salonundan dağ manzarası ya da deniz manzarasını kim görmek istemez ki? Yoğun yapılaşmanın olduğu şehirlerde bu fırsatı yakalamak epey zor, ama kentlerden uzaklaştıkça bu güzel manzaraya ulaşılıyor. İnsanın ömrüne ömür katacak bu manzaralı salonları en azından fotoğrafta görmek isterseniz, işte size 15 tane birbirinden muhteşem manzaralı salon.

Mutfağınızda duvar dekorasyonu yapmaya karar verdiyseniz, bu konuda pek çok alternatifiniz olduğunu unutmayın. Seramik, mermer, ahşap, tuğla ve daha pek çok malzemeyi mutfağınızda kullanılabilirsiniz. Duvarlarınızın tamamını aynı renk ve kaplamadan yapmak zorunda değilsiniz. Tezgah arası denilen bölgeyi farklı bir şekilde yapı malzemeleriyle dekore edebilirsiniz. Mutfağınızın bir duvarını boyayarak diğerlerinde duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Günümüzde pek çok kaplama malzemesi artık suya dayanıklı olarak üretiliyor. Bu sayede lavabo arkasında da rahatça kullanacağınız pek çok alternatif mümkün. Eğer mutfak duvarlarında kullanacağınız yapı malzemeleri size yüksek maliyetli geliyorsa, oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz sticker’ları kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Farklı mutfak tasarımlarını görmek isterseniz buraya bir göz atmanızda fayda var.