Yatak Odalarına Bohem Ruhu

source site Yatak odalarına bohem ruhu getirerek farklı, renkli ve cesur bir mekan kurgulayabilirsiniz. Yatak odaları dekorasyon fikirleri için renkli, özgür ve eğlenceli bir tercih arıyorsanız, bohem ruhuna kapılarınızı açabilirsiniz.

enter site

can you hook up home speakers in a car Yatak odalarına bohem ruhu getirerek aynı zamanda romantizmin eğlenceli ruhunu da yansıtabilirsiniz. İlk olarak 1900’lü yıllarda Avrupa sanat çevresinin liderliğinde avantgarde bir stil olarak kendini hissettiren bohem, sanat, özgünlük,  bolca renk ve deseni içinde barındırıyor. Sözlük anlamı, “Yarınını düşünmeden günü gününe tasasız bir yaşayışı olan edebiyat ve sanat çevresinden kimse veya topluluk” olan bohem, ‘dekorasyon fikirleri’nde de kendini gösteriyor. Oldukça farklı ve karakterli bir stil olan bohem stili başlatmak için yatak odaları harika mekanlardır. Bohem stili uygulayarak  yatak odalarında rahat ve eğlenceli bir romantizm getirebilirsiniz.

Yatak odalarına bohem ruhu nasıl yansıtılır?

http://www.beaujolais-challenge.com/?nikolsa=rencontre-voisin-lyon&86b=16 yatakodalarinabohemruhu6Yatak odalarına bohem ruhu getirmek için öncelikle teatral bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bolca renk, viktoryan stili koyu mobilyalar, kadife baskılı ev tekstilleri, sanatsal objeler, bohem tarzın en çok dikkat çekenlerinden. Yatak odanızda kullanacağınız mobilyalar için antikacıları gezebilirsiniz. Bohem yatak odasına mobilya ve aksesuar seçimi için “hikayesi olan” parçalara yer vermelisiniz. Abartıya son derece müsait olan bohem tarzı uygularken renkler konusunda oldukça cömert davranabilirsiniz. Kırmızı, turuncu, yeşil, mavi gibi parlak renkleri karıştırarak renk konusunda cesur olabilirsiniz.

watch Yatak odalarına bohem ruhu katmak için duvarlarda bolca sanatsal çalışmalar yer verebilirsiniz. Bunun için yüksek bütçeler ayırmanıza gerek yok. Örneğin bohem yaşamlarıyla ünlü sanatçıların portrelerine, afişlerini yatak odasının duvarına asabilirsiniz. Bohem yaşamın ikonik isimlerinden Frida Kahlo’nun portresine yer vererek bohem ruhunu yatak odanızda yakalamanız an meselesi… Bohem  yaşamlarıyla ünlenen moda tasarımcısı Vivienne Westwood, müzisyen-yazar Leonard Cohen, dansçı Isadora Duncan ve sanatçı Margaret Olley’in portrelerinden ilham alabilirsiniz. Bohem stili uygulayacağınız yatak odanızda aksesuar kullanımı son derece önemli. Eski kitaplar, vintage aksesuarlar, müzik aletleri, eski fotoğraflar, cam aksesuarlar, biblolar, şamdanlar ve metal kutularla büyüleyici bir etki yaratabilirsiniz. Ayrıca büyük boy bitkiler kullanmanız da bohem stilinizi güçlendirecektir.

http://docimages.fi/?dereter=bin%C3%A4re-optionen-schweiz&eb8=21 Yatak odasında kullanacağınız perde ve diğer tekstillerde koyu renk mobilyalara zıtlık oluşturacak zarif işlemelere, dantellere ve desenlere yer verebilirsiniz. Yatağınızın üzerine desenli bir yatak örtüsü ve bolca yastığa yer verebilirsiniz. Bohem bir yatak odası için dikmeli bir karyola ya da cibinlik kullanabilirsiniz.

http://sumarplant.ro/franciye/2136 Yatak odalarına bohem ruhu getirmek için aydınlatma unsurlarını da unutmayın. Kristal şamdanlar, renkli aplikler, sanatsal sarkıt lambalar bohem stilde avantgarde bir etki yaratır. Mumlar ise bohem stilin olmazsa olmazı…

follow Farklı ve cesur dekorasyon fikirleri arıyorsanız yatak odalarına bohem ruhu getirebilirsiniz. Bohem ruhunu yansıtan, size bu konuda ilham verecek örneklere göz atmanızı tavsiye ederiz.

optionavigator yatakodalarinabohemruhu1

click here yatakodalarinabohemruhu2

rencontre tv yatakodalarinabohemruhu3

opzioni binariebinarie fineco yatakodalarinabohemruhu4

yatakodalarinabohemruhu5

o que é lasix 40mg yatakodalarinabohemruhu7

actos 45 mg tab yatakodalarinabohemruhu8

actonel and alendronate 10 mg yatakodalarinabohemruhu9

yatakodalarinabohemruhu10

yatakodalarinabohemruhu11

yatakodalarinabohemruhu12

yatakodalarinabohemruhu13

yatakodalarinabohemruhu14

yatakodalarinabohemruhu15

yatakodalarinabohemruhu16

yatakodalarinabohemruhu17

yatakodalarinabohemruhu18

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here