Yazlık Evlere Salon Fikirleri

Yazlık evlere salon fikirleri ile büyüleyici mekanlar tasarlayabilirsiniz. Belki tüm tatilimizi geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, yazın tüm güzelliğini yaşadığımız yazlık evlerin salonları, dekorasyon fikirleri ile beş yıldızlı otel odalarına dönüşebilir.

Yazlık evlere salon fikirleri edinerek beş yıldızlı otel odaların şıklığı ile yaşam alanları yaratabilirsiniz. Misafirleri ağırlamak, tüm bir senenin yorgunluğunu atmak, bolca dinlenmek için bir mabet gibidir yazlık evler… Hep birlikte yenilen yemekler, komşularla içilen 5 çayları, deniz ya da havuz keyfi ile her dönem yeni yaz tatili anıları birikir. Yüzerek geçirdiğimiz günün ardından dinlenmek için kendimizi attığımız salonlar, şık olduğu kadar konforlu da olmalı. Peki, yazlık evlere salon fikirleri nelerdir?

Yazlık evlere salon fikirleri ile eşsiz mekanlar

Yazlık evlere salon fikirleri arıyorsanız, sizin için birbirinden çarpıcı örnekler derledik. Yazlık evinizin salonu için yeni fikirler, DDekor’da…

Yazlık evinizin salonu için ön planda tutacağınız unsurlar, rahat ve konforlu olmasıdır. Dinleneceğiniz, tatil yapacağınız yazlık evinizin emrinize amade olması için konfor konusunda oldukça cömert seçimler yapmalısınız. Rahat kanepe ve sandalyelerden taviz vermemelisiniz. Çok misafir ağırlayan bir yazlıkçıysanız, özellikle yemek alanını organize ederken rahat ve kullanım kolaylığı olmasına dikkat edin.  Kanepe, berjer ve sandalye, sedir gibi mobilyaların döşemeliklerinde mutlaka kolay temizlenebilir olanları tercih edin.

Yazlık evlere salon fikirleri için denizin güzel mavisinin tüm tonlarını, türkuaz renginin eşsizliğini kullanabilirsiniz. Deniz mavisi ve türkuaz renkleri sarı, turuncu, kırmızı, yeşil, beyaz, açık toprak renklerini kombinlemeniz mümkün. Mavi tonlarıyla kombin yapacağınız diğer renkleri çok yoğun kullanmayarak daha güçlü vurgular elde edebilirsiniz. Hasır ve rattan mobilyalar da yazlık evlerin salonlarına çok yakışacaktır. Yazlık evlere salon fikirleri için gemi güvertesini ilham alabilirsiniz. Aksesuarlar da dekorasyon fikirleri açısından oldukça önemli. Bir plaj evindeymiş hissi vermek için denizle ilgili pek çok objeye salonunuzda kullanabilirsiniz. Yazlık evinizin salonunda halı kullanmak isterseniz hasır ya da daha yumuşak kilimler seçmelisiniz. Hasır ve kilimler, oturma alanınızın güçlü durmasına katkıda bulunur.

Yazlık evlere salon fikirleri ile birbirinden şık ve yaratıcı örnekler sunuyoruz. Yazlık evinizin salonunun dekorasyonunu yaparken mutlaka size ilham verecektir.

yazlikevleresalonfikirileri1

yazlikevleresalonfikirileri2

yazlikevleresalonfikirileri3

yazlikevleresalonfikirileri4

yazlikevleresalonfikirileri5

yazlikevleresalonfikirileri6

yazlikevleresalonfikirileri7

yazlikevleresalonfikirileri8

yazlikevleresalonfikirileri9

yazlikevleresalonfikirileri10

yazlikevleresalonfikirileri11

yazlikevleresalonfikirileri12

yazlikevleresalonfikirileri13

yazlikevleresalonfikirileri14

yazlikevleresalonfikirileri15

yazlikevleresalonfikirileri17

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here